Анонс всеукраїнського турніру з рукопашу гопака

11 листопада 14:53
Переглядів: 557
Рукопаш гопак

У Львові 23 листопада 2013 року відбуватиметься Відкритий всеукраїнський турнір з рукопашу гопак. Учасниками турніру будуть спортсмени з 12 областей України, а також очікується команда з Білорусі. До змагань допускаються спортсмени, що є фіналістами обласних змагань у своїх регіонах, а також  всеукраїнських і міжнародних турнірів.

Організатором даного турніру є Федерація українського рукопашу гопак.

Змагання відбуватимуться у спортивно-гімнастичному комплексі «Грація» (ТВП «Південний»), поч. о 10.00 год. Відкриття о 14.00 год. Вхід вільний.

Голова оргкомітету Величкович Микола Романович (президент Федерації). Заступник оргкомітету Кукурудзяк Ігор Володимирович. 

Довідка

Рукопаш гопак – вид українського одноборства, що активно розвивається в Україні. Базується на українських традиціях рухової культури та сучасних досягненнях спортивної науки. Впроваджений у навчальний процес трьох  вищих  навчальних  закладів – Львівського державного університету фізичної культури (готує фахівців з цього виду, спортивна спеціалізація відкрита у 1999 року) Львівський національний університет ім. І.Франка, Миколаївський національний університет  ім. Сухомлинського.

Складовими є ударна техніка (рук та ніг) і боротьба (кидки, больові та задушливі захвати). Спортсмени змагаються на килимі (татамі).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: