Антон Нікулін: "Я не бачу можливостей щоб місто зараз забрало "Арену Львів" собі"

09 січня 10:09
Переглядів: 279
нікулін

Антон Нікулін, начальник Управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, розповів в інтерв’ю Galsports про своє бачення ситуації довкола стадіону «Арена Львів».

- Наразі, у тому вигляді в якому вона є, з тими боргами, «Арена Львів»  не цікава для міста. Ми зараз говоримо про те що робимо спортивний комплекс, який плануємо побудувати до 2020 року і вже думаємо про менеджмент та як він буде функціонувати, прораховуємо все на перед.

Якби «Арена Львів» була не з такими боргами, то можна було б говорити. Її можна використовувати починаючи від спортивних змагань і закінчуючи весіллями. В побудові цього стадіону були допущенні помилки. Не збудовані певні спортивні споруди, які б зараз можна було б використовувати. Місто Львів має проблему. Ми не маємо жодної комунальної спортивної споруди, що для міста, яке позиціонує себе як спортивна столиця, погано. Ми можемо похвалитись тільки тренерами і спортсменами, але не хорошими спортивними спорудами.

- Говорять про можливість створення біля «Арени Львів» своєрідного спортивного хабу. Чи думали перенести туди спорткомплекс, який плануєте будувати на Сихові?

- Щоб розглядати такі пропозиції треба аби «Арена Львів» належала місту і ми розуміли, як все буде функціонувати в майбутньому. Наразі ми маємо проект спортивного комплексу і плануємо будувати там, де можемо це зробити. Сихів найбільш заселений район міста і ми впевнені, що саме там повинен бути спорткомплекс.

Я не бачу можливостей щоб місто зараз забрало стадіон собі. Там є проблеми з транспортом та заїздами. Також треба знати, як його правильно використовувати далі. Але впевнений, що у діалозі міста, області та міністерства можна буде досягнути консенсусу.

- На дві наради, що були організовані на початку грудня, представник міста прийшов тільки один раз. Це був спеціаліст з інвестиційного відділу.

- Так. Але це людина, яка займалась раніше цими питанням, він був в курсі всіх проблем. Я не зміг прийти, оскільки був у відрядженні. Говорити на цю тему ми готові. Зараз плануємо зустріч мера Андрія Садового і держсекретаря Міністерства спорту Олега Немчінова.

- Місто готове забирати стадіон без боргів?

‑ Тоді буде про що говорити. Ми не зацікавлені брати стадіон з боргами. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: