Водні види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Людмила Лузан

Людмила Лузан та Тарас Міщук стартують на етапі Кубку світу в Сегеді

Переглядів: 47
Понад 800 спортсменів, які представляють 66 країн, стартують на етапі Кубку світу в угорському Сегеді, зокрема чемпіони світу та Олімпійських ігор.
Слобожанець - Динамо

У Львові відбудуться матчі останнього етапу суперліги з водного поло

Переглядів: 62
За перше місце змагатимуться львівське Динамо зі своїм затятим суперником - харківським Слобожанцем. У цих матчах після перерви уже вийдуть на воду
Горлова

Львівська веслувальниця Анастасія Горлова здобула "срібло" і "бронзу" першого етапу КС-2017

Переглядів: 56
У португальському Монтемор-у-Велью завершився перший етап Кубка світу 2017 року з веслування на байдарках і каное, де спортсмени
Кушнірук

Ілона Кушнірук перемогла на національному відборі на ЄЮОФ

Переглядів: 40
У м. Дніпрі 17-21 травня 2017р. у програмі юніорського чемпіонату України з веслування на байдарках і каное відбулися всеукраїнські змагання серед спортсменів
Веслування

Андрухів і Озимок – чемпіони України серед юніорів

Переглядів: 65
У м. Дніпрі 17-21 травня 2017р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів – спортсменів віком до 18 років. У заїздах байдарок-четвірок
лузан

Франківчанка Людмила Лузан виборола бронзу на Кубку світу з веслування

В португальському Монтемор-у-Велью на І етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное українські спортсмени вибороли 4 нагороди Зокрема, Людмила
Тарас Міщук

Львів`янин Тарас Міщук переміг на Кубку світу з веслування

Переглядів: 90
Українські веслувальники завоювали медалі в семи видах програми в третій день етапу Кубку світу в Монтемор-у-Велью.Байдарочник Олег КУХАРИК переміг в одиночці
Тарас Міщук

Львів`янин Тарас Міщук срібний призер Кубка світу з веслування

Переглядів: 37
У португальському Монтемор-у-Велью відбувся перший етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. Українці неодноразово піднімалися на п'єдестал пошани