Водні види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Озимок

Найкращим спортсменом Львівщини у червні став веслувальник Дмитро Озимок

Переглядів: 53
Веслувальник Дмитро Озимок став найкращим спортсменом Львівщини у червні. Спортсмен здобув перемогу в каное-одиночці на дистанції 200 м (на якій
Водне поло

Львівські "Леви" – переможці міжнародного турніру з міні-водного поло

Переглядів: 73
Львівські «Леви» стали переможцями міжнародного турніру з міні-водного поло, що завершився у Тернополі. Кістяк команди переможців склали
віндсерфінг

На Тернопільському ставі змагались віндсерфінгісти

Переглядів: 136
Відкритий чемпіонат Тернополя з віндсерфінгу у класах RSX та Techno-293 відбувся 30 червня та 1 липня. Участь у змаганнях взяли 15 спортсменів. Серед дорослих у класі
веслування

Львів'янин став чемпіоном Європи з веслування на каное

Переглядів: 64
В італійському муніципалітеті Ауронцо-ді-Кадоре відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років. Українську збірну
Драгонбот

Львів’яни успішно виступили на чемпіонаті України з драгонботу

Команда Львівщини успішно виступила на чемпіонаті України драгонботу, що завершився у Києві на Оболонській набережній. Наша команда сформована на базі спортивного
Людмила Лузан

Франківка Людмила Лузан підтвердила клас найсильнішої молодої веслувальниці Європи

В Італії відбувся чемпіонат Європи з байдарки та каное серед молоді та юнаків. Серед учасників, які змагалися в містечку Ауронцо-ді-Кадоре,
Водне поло

Ватерполісти "Динамо" - срібні призери Кубка України з водного поло

Переглядів: 94
Ватерполісти львівського «Динамо» стали срібними призерами Кубка України з водного поло. У фіналі турніру, який відбувся у Львові в басейні
водно-моторний спорт

У серпні в Тернополі буде чемпіонат світу з водно-моторного спорту

Переглядів: 98
Чемпіонат світу з водно-моторного спорту проведуть в Тернополі 23-26 серпня. Про це повідомив президент Національної федерації водно-моторного
Водне поло

У суботу та неділю у Львові відбудуться вирішальні матчі Кубка України з водного поло