Легка атлетика новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Гонський

Олександр Гонський - чемпіон України серед юнаків

У Луцьку завершився Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші).  Найкращий результат із прикарпатських спортсменів показав калушанин Олександр
стуй

Прикарпатські атлети кваліфікувалися на чемпіонат Європи

7-12 серпня у Берліні пройде чемпіонат Європи з легкої атлетики - основний старт літнього сезону. На даний момент Україна має право виставити на чемпіонат Європи
Спортивна ходьба

Юлія Сологуб - бронзова призерка чемпіонату України

Вчора у Сумах відбулися змагання чемпіонату України із спортивної ходьби. Наш край представляло шестеро атлетів. Найуспішніше виступила 20-річна Юлія Сологуб,
Василь Крупський

78-річний львів’янин Василь Крупський став призером чемпіонату світу з гірського бігу

Переглядів: 51
Львівський ветеран спорту Василь Крупський нещодавно додав 247-му медаль до свого спортивного арсеналу. Її здобув завдяки блискучому
півмарафон

Львівський півмарафон став наймасовішим в Україні після Києва

Переглядів: 150
Львів прийняв грандіозну легкоатлетичну подію – уже традиційний півмарафон. Цього разу кинути собі виклик наважилася рекордна кількість учасників –
музичук ткач

Анна Музичук і Юлія Ткач взяли участь у Львівському напівмарафоні

Переглядів: 129
Провідна українська шахістка, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук, яка є одним з лідерів світового рейтингу,
Макух

Тернополянин встановив національний рекорд з бігу

Вихованець обласної спортшколи Василь Макух переміг на чемпіонаті України з легкої атлетики та встановив унікальне досягнення. Наш земляк переміг у бігу на дистанції
півмарафон

Львів’янин Тарас Сало другий рік поспіль переміг у півмарафоні

Переглядів: 53
У неділю, 10 червня, у забігу на 21 км під час Львівського півмарафону серед чоловіків переміг львів’янин Тарас Сало. Серед жінок найшвидшою виявилася