Легка атлетика новини спорту. Новини спорту Україна та світ

зазуляк

Ольга Зазуляк – стала призеркою чемпіонату світу з легкої атлетики

Тернопільська легкоатлетка посіла друге місце на чемпіонаті світу з легкої атлетики INAS, що триває у тайландському Бангкоці. Ольга Зазуляк змагається
Андрій Проценко

Андрій Проценко – призер Діамантової ліги

Переглядів: 86
Студент п’ятого курсу Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко став призером другого етапу Діамантової ліги у Шанхаї.
легка атлетика

У Коломиї провели Всеукраїнський турнір з легкої атлетики

На коломийському стадіоні "Юність" провели традиційний 58-ий Всеукраїнський турнір з легкої атлетики на призи "Гуцульщина", присвячений пам'яті Заслуженого вчителя

Медальні здобутки Тернопільських студентів на ХІІІ літній Універсіаді України з легкої атлетики

Найсильніші студенти легкоатлети зі всієї України зібрались у Луцьку, аби виборювати першість в змаганнях ХІІІ літньої Універсіади

Студенти ЛДУФК – призери Універсіади України з легкої атлетики

Переглядів: 110
З 6 до 8 травня 2017 року у м. Луцьку відбувались змагання XIII Літньої Універсіади України з легкої атлетики. Збірна команда Львівського державного університету
Гонський

Прикарпатець здобув три нагороди на змаганнях в Туреччині та встановив рекорд

Минулих вихідниих, 6 і 7 травня, у турецькому місті Бурса відбулась матчева зустріч з легкої атлетики серед юнаків і дівчат збірних Туреччини,
біг

На Прикарпатті пройшов чемпіонат України з гірського бігу

У селі Дземброня Івано-Франківської області проведено чемпіонат України з гірського бігу на довгу дистанцію, організатором якого вже другий рік поспіль виступає
кінне триборство

Ковальчук і Война – абсолютні переможці чемпіонату України серед триборців

Переглядів: 57
У програмі Кубка України з сучасного п′ятиборства, який проходив у м.Дніпрі з 26 до 28 квітня 2017р., відбувся юнацький національний чемпіонат. Серед
Гонський

Юнак з Кропивника здобув срібну медаль чемпіонату України

На стадіоні «Зірка» в Кропивницькому пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (юнаків і дівчат 2000 року народження і молодших).

Тернопільські легкоатлети Василь Макух та Владислав Кравчук виступлять на змаганнях в Туреччині

У Кропивницькому наприкінці квітня відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки 2000 р.н. і молодші),