Легка атлетика новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Наталя Стребкова

Наталя Стребкова здобула путівку на чемпіонат Європи на найдовшій дистанції у десять кілометрів

Останній день квітня відзначився першим серйозним стартом літнього легкоатлетичного сезону на доріжці в Україні. Традиційно,
легка атлетика

У Тернополі провели чемпіонат області з легкої атлетики

15 команд ДЮСШ області та 6 збірних команд районів стали учасниками Чемпіонату з легкої атлетики, який відбувся 20-21 квітня на Тернопільському міському стадіоні.

Ветерани спорту Львівщини відзначилися на легкоатлетичних змаганнях в Польщі

Переглядів: 107
22-23 квітня 2017 року в місті Тарнобжег в південно-східній Польщі відбувся відкритий чемпіонат Польщі з бігу на шосе. Усі учасники, яких
спортивне орієнтування

Франківський патрульний у десятці кращих на чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування

Інспектор патрульної поліції Івано-Франківська Сергій Моспан здобув восьме місце на європейській першості з рогейну
Іван Карюк

Тернопільські метальники вдало виступили на всеукраїнському турнірі у Мукачево

Всеукраїнський турнір з метань серед дорослих, юніорів, юнаків пам’яті заслужених тренерів України З.Синицького, О.Канакі, М.Виставкіна
марафон

Рекордна кількість учасників пробігла дистанцію львівського півмарафону

Переглядів: 92
Львівські бігуни підкорили дистанцію першого цьогоріч півмарафону у 21 кілометр. Стартувавши по бруківці у центрі міста їхній шлях змінив рівнину
Півмарафон

У Львові визначили найкращого напівмарафонця

Переглядів: 76
У неділю, 23 квітня, у Львові відбувся 21-кілометровий забіг «VII Львівський напівмарафон». Переможцем забігу став львів’янин Тарас Сало.
марафон

У неділю у Львові півмарафонитимуть

Переглядів: 70
У неділю, 23 квітня, у м. Львові за підтримки управління молоді та спорту та спортивного клубу «Ультра» відбудеться 21-кілометровий пробіг «VII Львівський напівмарафон».
Іван Файчак

77-річний викладач з Франківська посів четверте місце на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Наприкінці березня 2017 року Іван Файчак, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Івано-Франківського національного
Стадіон Тернополя

Легкоатлетичні змагання Спартакіади "Повір у себе" відбулись у Тернополі

Змагання з легкої атлетики – чемпіонат області, а також програма обласної Спартакіади серед дітей-інвалідів Тернопільської області –