Легка атлетика новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Гонський

Олександр Гонський - чемпіон України серед юнаків

У Луцьку завершився Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші).  Найкращий результат із прикарпатських спортсменів показав калушанин Олександр
стуй

Прикарпатські атлети кваліфікувалися на чемпіонат Європи

7-12 серпня у Берліні пройде чемпіонат Європи з легкої атлетики - основний старт літнього сезону. На даний момент Україна має право виставити на чемпіонат Європи
Спортивна ходьба

Юлія Сологуб - бронзова призерка чемпіонату України

Вчора у Сумах відбулися змагання чемпіонату України із спортивної ходьби. Наш край представляло шестеро атлетів. Найуспішніше виступила 20-річна Юлія Сологуб,
стадіон

Стало відомо яким буде оновлений легкоатлетичний стадіон ІФНТУНГ

Федерація легкої атлетики України продовжує роботу щодо розбудови легкоатлетичної інфраструктури в Україні. Декілька місяців тому ми повідомляли про низку
Юдкіна

Прикарпатська спортсменка стала найкращою легкоатлеткою травня в Україні

Завершилося голосування з визначення найкращих легкоатлетів травня в Україні: ними стали Мар’ян Закальницький та Христина Юдкіна. І
Гелетій

Франківець переміг на міжнародному півмарафоні у Дніпрі

У неділю, 20 травня дощовий Дніпро став господарем 3rd Interpipe Dnipro Half Marathon – великого спортивного свята міжнародного рівня, організатором якого
Закальницький

Калушанин показав найкращий результат серед українців на чемпіонаті світу в Китаї

На командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби, який завершився в китайському Тайцані, найвище місце в особистому заліку серед українців
Юдкіна

Юдкіна та Літанюк візьмуть участь в чемпіонаті Європи

7-12 серпня у Берліні пройде чемпіонат Європи з легкої атлетики. Виконавчий комутет ФЛАУ затвердив склад збірної України із спортивної ходьби та марафону.
Юдкіна

Христина Юдкіна: "Головна особливість – це багато зборів"

Жіноча спортивна ходьба на 50 км зовсім нещодавно увійшла до програми офіційних міжнародних стартів. І дуже важливо, що українки відразу захопили у новій дисципліні
марафон

Понад 200 спортсменів взяли участь в марафоні Fun Karpaty Trail

У Ворохті відбувся Міжнародний гірський марафон Fun Karpaty Trail. Участь у спортивних змаганнях взяли понад 200 спортсменів. Цього року змагання