Баскетбол новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Баскетбол

У Львові завершилося змагання з баскетболу дивізіону Захід Студентської ліги

Переглядів: 65
На два дні, а саме 24-25 квітня, Львів став майданчиком боротьби між командами з Чернівців, Тернополя, Івано-Франківська та Львова у Студентській
говерла політехніка

Найкращі моменти вирішального матчу для "Говерли" у півфіналі Вищої ліги - відео

Говерла перемогла на виїзді Миколаїв у п’ятому поєдинку півфінальної серії чемпіонату України в Вищій лізі. Дивіться відео найкращих
баскетбол

Відкритий чемпіонат Львова з баскетболу: визначились півфіналісти плей-оф

Переглядів: 58
Цього вікенду стартувала стадія плей-оф в міському баскетбольному чемпіонаті. Відповідно до зайнятих в регулярному чемпіонаті місць сформували
Франківськ

"Франківськ-ПНУ" "технічно" вийшов до фіналу Вищої ліги

БК "КСЛІ-Київ-Баскет" не прибув на третій матч півфінальної серії плей-офф до Івано-Франківська, тим самим "подарувавши" "Франківську-ПНУ" путівку до фіналу Вищої
говерла

"Говерла" на класі виборола путівку до фіналу Вищої ліги

П'ятий матч серії між миколаївським БК "Ніко-Баскет" та франківською "Говерлою" завершився впевненою перемогою "ведмедів", які й крокували до фіналу Вищої ліги.
говерла

Останній бій - найважчий він

На "Говерлу" сьогодні очікує чи не найважливіший поєдинок сезону, адже на кону путівка до фіналу Вищої ліги. Після успішних поєдинків в Івано-Франківську "ведмеді" спробують прожовжити переможну
баскетбол

"ЛДУФК-СКІФ-Спартак" побореться за бронзові медалі у Вищій лізі

Переглядів: 70
ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК програв півфінальну серію плей-оф чемпіонату Вищої ліги запорізькій «Козачці-КПУ». Після виїзної поразки львів’янки
Франківськ

"Франківськ-ПНУ" поступився дублеркам "Київ-Баскету"

Жіночий БК "Франківськ-ПНУ" поступився у другому поєдинку півфінальної серії Вищої ліги. Проваливши другу чверть зустрічі, в якій столичні баскетболістки "перестріляли"
Павло Піскарьов

"Говерла" - "Ніко-Баскет" 77:65. Післямова четвертого матчу

Головний тренер БК "Говерла" Павло Піскарьов Гравець БК "Говерла" Олександр Шостуха Головний тренер БК "Ніко-Баскет" Валентин Берестнєв .
баскетбол

Відкритий чемпіонат Львова з баскетболу: попереду плей-оф

Переглядів: 88
Вже цього вікенду 21 та 22 квітня розпочнуться чвертьфінальні ігри.  Після регулярного чемпіонату було сформовано чотири пари, відповідно до зайнятого місця: