Баскетбол новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Франківськ

Сьогодні БК "Франківськ-ПНУ" зіграє у Харкові

Жіночий БК "Франківськ-ПНУ" вирушив до Харкова, де проведе матч-відповідь 1/4 фіналу Вищої ліги проти "Інваспорту". У першій грі на власному паркеті франківки святкували
баскетбол

"Калуш-ПНУ" програв другий матч серії

У другому гостьовому матчі 1/8 фіналу Першої ліги БК "Калуш-ПНУ" зазнав поразки від БК "Житомир". Старт зустрічі залишився за гостями, які впевнено перемогли у першій чверті - 22:18.
говерла

"Говерла" пробилась до півфіналу Вищої ліги

Франківська "Говерла" зуміла святкувати вольову перемогу у Кременчуці та продовжує боротьбу у баскетбольній Вищій лізі. Господарі паркету, програвши першу гру, налаштувались
говерла

Юні "ведмеді" завершили сезон ВЮБЛ (2001 р. н.)

У київському спорткомплексі "Меридіан" завершився ІІ етап Всеукраїнської баскетбольної ліги серед гравців 2001 р. н. Франківська "ДЮСШ-2-КФВ-БК Говерла" на столичному
Франківськ

"Франківськ-ПНУ" впевнено переміг у першому матчі чвертьфіналу

Жіночий "Франківськ-ПНУ" повів у чвертьфінальній серії плей-офф проти харківського "Інваспорту". Харків'янки пручались лише у першій чверті, яку підопічні
Калуш-ПНУ

"Калуш-ПНУ" зіграє два матчі з БК "Житомир"

Протягом наступних двох днів БК "Калуш-ПНУ" проведе матчі 1/8 фіналу Першої ліги. На жаль, усі поєдинки даної стадії калушани зіграють у гостях. Вже сьогодні на калушан очікує
говерла

"Говерла" повела у чвертьфінальній серії плей-офф

У першому матчі чвертьфіналу "ведмеді" здобули вольову перемогу над "Кременем". Програвши стартову чверть (19:22), "говерляни" доволі швидко нівелювали мінімальну перевагу
Калуш-ПНУ

Матчі плей-офф БК "Калуш-ПНУ" проведе у гостях

БК "Калуш-ПНУ" поєдинки 1/8 фіналу Першої ліги проти БК "Житомир" проведе на гостьовому майданчику. Перший матч між суперниками відбудеться 6 квітня у житомирському спорткомплексі
говерла

У плей-офф "Говерла" зустрінеться з "Кременем"

Федерація баскетболу України оприлюднила календар матчів чвертьфінальної серії плей-офф Вищої ліги серед чоловічих команд. Перший матч між суперниками запланований вже
Франківськ

"Франківськ-ПНУ" дізнався суперника у плей-офф Вищої ліги

Суперником жіночого БК "Франківськ-ПНУ" у чвертьфінальній серії плей-офф буде харківський "Інваспорт". Цьогорічний плей-офф жіночої "вишки" передбачає серію