Баскетбол новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Піскарьов

"Говерла" - "Ніко-Баскет" 70:51. Післямова третього матчу

До Вашої уваги коментарі гравців та наставників обох команд після третього матчу півфінальної серії Вищої ліги "Говерла" - "Ніко-Баскет" (70:51). Павло Піскарьов,
говерла

"Говерла" скоротила відставання у серії

Франківська "Говерла" здолала "Ніко-Баскет" на домашньому паркеті і скоротила відставання у півфінальній серії плей-офф Вищої ліги. Здобуши перевагу +10у стартовій чверті, "ведмеді"
Франківськ

БК "Франківськ-ПНУ" повів у півфінальній серії плей-офф

Вольовою перемогою для БК "Франківськ-ПНУ" завершився перший матч півфінальної серії Вищої ліги. Під кінець стартової чверті гості звітного протистояння зумілиздійснити
Калуш-ПНУ

"Калуш-ПНУ" зупинився у чвертьфіналі Першої ліги

У прем'єрному для себе сезоні Першої ліги БК "Калуш-ПНУ" дістався чвертьфінальної стадії турніру. Протягом трьох чвертей домашнього матчу проти дублерів "Миколаєва" саме
говерла

Директорат чемпіонату України відхилив протест "Говерли", яка поступилася у драматичній грі в Миколаєві

У Вищій чоловічій лізі апогей сезону. У першому матчі півфінальної серії “Ніко-Баскет” та “Говерла”
Калуш-ПНУ

"Калуш-ПНУ" поступився у Миколаєві

Перший матч чвертьфінальної серії Першої ліги "Калуш-ПНУ" завершив поразкою. Віддавши всі чотири чверті, калушани поступились дублерам суперлігового "Миколаєва" - 62:83.
говерла

"Говерла" мінімально програла "Ніко-Баскету"

Шаленими останніми секундами запам'ятався перший матч 1/2 фіналу Вищої ліги між миколаївським "Ніко-Баскет" та "Говерлою" з Івано-Франківська. Більш активно гру розпочали
говерла

Сьогодні "Говерла" розпочне півфінальну серію плей-офф Вищої ліги

Франківська "Говерла" у гостях розпочне півфінальну серію плей-офф Вищої ліги проти миколаївського "Ніко-Баскета". У регулярному сезоні миколаївська
Калуш-ПНУ

Перша ліга: "Калуш-ПНУ" у чвертьфіналі плей-офф зіграє з БК "Миколаїв-2"

Визначилися усі пари чвертьфіналістів плей-оф у Першій лізі. Миколаїв-2, ДіДіБао, Металург, КДПУ і Вінницькі Зубри не вичерпали ліміт матчів і
Франківськ

Вища ліга: "Франківськ-ПНУ" у півфіналі плей-офф зіграє з БК "КСЛІ-Київ-Баскет", а "Спартак" з "Козачкою"

Учасниками півфінальних серій плей-оф вищої ліги (жінки) стали колективи з Києва, Львова, Запоріжжя та Івано-Франківська. Столичний