Чемпіонка Європи з карате львів’янка Катерина Крива вчилася танцювати джайв

30 квітня 17:20
Переглядів: 177
Катерина Крива

Львів’янка Катерина Крива ‒ у топах світових рейтингів. Серед її здобутків ‒ «золотий» дубль на чемпіонаті Європи і звання «grand winner» за підсумками сезону найпрестижнішої серії карате «Прем’єр-ліга». Також Катерина Крива ‒ олімпійська надія України, адже її вид спорту вперше представлять на «іграх п’яти кілець у Токіо».

Окрім того, дівчина хоче навчитися танців. Тож пропонуємо їй у рубриці «Перевтілення» майстер-клас від досвідчених танцівників Миколи Боднара і Зоряни Самотій. Під наглядом професіоналів наша героїня буде освоювати ази запального джайву.

Микола розповідає: «Танець пішов з Америки, з танцю рок-н-рол і зараз трансформувався у більш спортивний напрямок. Він дуже енергійний, дуже багато потрібно махів ногами. І дуже швидкий, на нього треба потратити багато сил».

Починаємо з базових кроків. Зоряна пояснює: «На рахунок «і» піднімаємо коліно, на «раз» ‒ ставимо ніжку, «і» ‒ піднімаємо коліно, «два» ‒ повністю ставимо ніжку. Тепер робимо фігуру, яка називається «шосе».

Після кількох хвилин вправлянь кроки Катерини стають значно впевненішими. Фізична форма дозволяє швидко опановувати нове заняття. Тепер танцівники показують, як працювати в парі. Згодом і каратиста повторює вивчені елементи з партнером.

Танцівники допомагають Каті вивчити ще елементи «відкриття» і «закриття», а також «зміну місць». Повторюють раніше освоєні кроки та з’єднують їх у загальний малюнок. Ще кілька хвилин відточують матеріал і дивляться на результат. Вчителі роботою каратистки дуже задоволені.

Микола каже: «Коли тренуємо дорослих людей, то вони, звісно, ловлять інформацію набагато швидше, ніж діти. Тому працювати набагато легше. Тим більше, якщо це фізично підготовлені люди». «Дійсно, я дуже задоволена, ‒ підтверджує Зоряна. ‒ Катя дуже здібна, швидко запам’ятовує, в неї досить непогано виходить».

Як бонус, танцівники ще пояснюють, як виконувати кіки. А Катя ділиться враженнями від майстер-класу: «Я не очікувала, що це так важко. Складно, але надзвичайно цікаво. Я дуже хочу подякувати своїм тренерам. Дуже сподобалось».

А наостанок спортсменка додає: тепер, як тільки матиме вільну хвилину, буде танцювати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: