Днями у спортзалі тернопільського центру "Інваспорт" відбувся ІІ етап спартакіади "Повір у себе" з шахів. Як повідомили в "Інваспорті", участь в цьому етапі
Анна Музичук

Львів'янка Анна Музичук вийшла у фінал чемпіонату світу з шахів

Переглядів: 124
Українська шахістка Анна Музичук перемогла у другій партії півфіналу чемпіонату світу з шахів, який триває у Тегерані. Львів'янка у двох партіях півфіналу
Шахи

У Львові триває національна першість із шахів серед юніорів

Переглядів: 64
У Львові у розпалі чемпіонат України із шахів серед юніорів та дівчат. Інтелектуальний турнір зібрав майже сотню молодих розумників. Ці змагання наше місто
Музичук

Анна Музичук перемогла у першій партії півфіналу на чемпіонаті світу з шахів

Переглядів: 71
Львівська шахістка Анна Музичук обіграла росіянку Алєксандру Костенюк у першій партії півфінальної зустрічі на чемпіонаті світу, що триває

Львівська шахістка Анна Музичук вийшла у півфінал чемпіонату світу

Переглядів: 67
Львів'янка Анна Музичук у другій партії чвертьфіналу чемпіонату світу серед жінок зіграла внічию з болгарською шахісткою Антоанеттою Стефановою і вийшла
Шашки

Завершилися змагання з шашок за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщнии-2017

Переглядів: 58
18-19 лютого 2017 року в місті Турка відбулися обласні змагання з шашок за програмою XXVI спортивних Ігор Львівщини. Організатори

Львів'янка Анна Музичук перемогла у першій партії чвертьфіналу на чемпіонаті світу

Переглядів: 72
Українка Анна Музичук обіграла болгарську шахістку Антоанетту Стефанову у першій партії чвертьфіналу на чемпіонаті світу, що триває в

Львів'янка Анна Музичук вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з шахів

Переглядів: 83
У Тегерані (Іран) завершилися матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з шахів, в одній з яких львів'янка Анна Музичук виграла вдруге поспіль у Ле Тао

Анна Музичук вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату світу з шахів

Переглядів: 90
Анна Музичук вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату світу з шахів, що проходить в Тегерані, - Чемпіон. Українська шахістка за підсумком двох партій перемогла росіянку

Львів'янка Анна Музичук обіграла російську шахістку і вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату світу

Переглядів: 88
Чемпіонка світу з рапіду і бліцу Анна Музичук вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату світу з класичних шахів, що триває у Тегерані. На