Дмитро ДЕМ’ЯНЮК: “Показав максимум того на що готовий зараз»

18 січня 00:39
Переглядів: 435
Default Image

Цієї суботи у Львові завершився традиційний турнір зі стрибків у висоту. Відразу після завершення «Меморіалу Олексія Дем’янюка” кореспондент Галичини спортивної поспілкувався із переможцем змагань сином уславленого спортсмена, який, як і батько продовжує сімейну спортивну традицію Дмитром Дем’янюком. 


--Враження від турніру позитивні, -- каже львівський стрибун у висоту Дмитро Дем’янюк. Це перші змагання у цьому сезоні не лише для мене, а й для багатьох інших стрибунів у висоту. Цього сезону ми вирішили дещо змінити підготовку. І вийти у гарній фізичній формі до початку місяця березня, коли у столиці Франції Парижі відбуватиметься чемпіонат Європи. Зараз на цьому турнірі я показав максимум того на що готовий на даний момент. Тому протягом сезону намагатимусь покращувати свої результати. 

--Атмосфера у залі надихає тебе?

--Так надихає. Приємно змагатися, коли зал заповнений і публіка аплодує та ще й  стоячи під час виконання мого стрибка на 2 м 30 см. Звісно, що приємно, коли приходять мої родичі, друзі та вболівають за мене.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: