До Львова приїхали зірки світового флорболу

10 червня 18:20
Переглядів: 386
Флорбол

У Львові триває масштабний флорбольний турнір «Ukraine open». Цьогоріч він зібрав більше 70 юніорських та дорослих команд. Однією з найяскравіших стала дуель між місцевою командою «Lemberg» та фінським колективом «Kioski».

У складі гостей привертали увагу два загримовані чоловіки поважного віку із сивиною у волоссі. Один навіть із бородою. Насправді ними виявились гравці збірної Фінляндії, найкращі гравці чемпіонаті світу 2016 – Крістер Савонен та Петер Котілайнен. Останній пояснив: «Ми думаємо, ці хлопці не дуже добре знають нас в обличчя. Тому й загримувалися. Це такий наш жарт».

Але львівських хлопців чудернацьким макіяжем не обдурити. Вони легко впізнали своїх кумирів. Гравець ФК «Lemberg» Михайло Прийма зізнався: «Насправді, раніше за зірками такого масштабу я спостерігав лише на YouTube. Я дивився, як вони грають, дуже багато вчився по відео. А зараз я з ними на одному майданчику, це незабутній досвід. Можливо, такого в житті більше не буде в мене».

Молоді господарі навіть відкрили рахунок у цьому поєдинку, але на більше не спромоглися. У другому періоді фіни відвантажили у ворота львів`ян аж 6 м`ячів. 1:6 – підсумок поєдинку.

Капітан ФК «Lemberg» Мар`ян Грабовик розповів: «Головною помилкою в другому періоді було те, що ми дали можливість найкращому гравцю чемпіонату світу Петеру Котелайнену бити. Він це і робить, тому він найкращий бомбардир. Але дуже класно, що є можливість так грати. Хлопці набагато досвідченіші, більший тиск на нас. І маємо змогу повчитися в них».

Попри популярність турніру «Ukraine open», більше команд Львів прийняти поки що не може, підкреслює організатор Роман Лозинський. Адже бракує спортивних арен. І це проблема номер 1, яку потрібно вирішити.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: