До маршруту Естафети Прапора вболівальників збірної України з біатлону входить і Тернопіль

09 серпня 21:47
Переглядів: 269
прапор

Естафета Прапора вболівальників збірної України з біатлону проходить цими днями містами нашої держави. Організаторами акції виступили шанувальники цього виду спорту - активісти сайту федерації біатлону Україну - з нагоди святкування 50-річчя українського біатлону. Ідея Естафети Прапора полягає в тому, щоб кожен бажаючий зміг долучитися до створення одного із символів збірної – прапору України із підписами та побажаннями людей, які люблять і шанують цей вид спорту.

Як планують організатори, цей прапор супроводжуватиме збірну і підійматиметься зі спортсменами на п’єдестали етапів Кубків світу, чемпіонатів світу та Олімпійських ігор. Після мандрівки Прапора містами України фанати хочуть вручити його збірній на церемонії святкування 50-річчя українського біатлону, що проходитиме в Києві 19 вересня.

Акція 30 липня стартувала в Харкові, після чого Прапор побував у Полтаві, Кіровограді, Черкасах та Коломиї. 9 серпня естафету приймає Івано-Франківськ, 11 серпня – Львів, а 13 серпня – Тернопіль. Організатори дійства чекатимуть усіх тернопільських шанувальників біатлону з 18:30 до 20:00 біля входу до обласного драматичного театру. 14 серпня - на черзі Хмельницький.

У списку міст, які долучилися до акції і куди ще має потрапити Прапор вболівальників збірної України з біатлону, - Херсон, Іллічівськ, Симферополь, Мелітополь, Чернігів, Луганськ, Біла Церква, Одеса, Дніпропетровськ, Миколаїв, Севастополь. Завершиться естафета у Києві.

На фото: старт Естафети Прапора у Харкові.

На фото: підписи ставлять вболівальники з Полтави.

На фото: із Прапором - фанати біатлону з Кіровограду.

На фото: акція проходить у Черкасах.

На фото: Естафета Прапора - у Коломиї.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: