Дрогобиччина відзначає Олімпійський день

22 червня 21:32
Переглядів: 148
олімпіада

Напередодні Міжнародного Олімпійського дня, що традиційно відзначається в цілому світі починаючи з 1948 року, на базі Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи ім. Івана Боберського 18 червня ц.р. відбулися спортивно-масові змагання серед школярів Дрогобицького району.

Захід відбувся за активної участі сектору молоді і спорту Дрогобицької райдержадміністрації, Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи ім. Івана Боберського та підтримки відділення НОК України у Львівській області.

На початку змагань до юних спортсменів, можливо майбутніх олімпійців, звернувся керівник сектору Олег Войтечко, який побажав усім учасникам успіху, нагадавши головний олімпійський девіз, який був представлений ентузіастом відродження олімпійського руху П'єром де Кубертеном: «Головне не перемога, а участь!».

Змагання відбувалися двома етапами: спочатку відбулися цікаві та захоплюючі естафети, де кожна з семи команд намагалася набрати якомога більше залікових балів, а потім на стадіоні спортсмени змагались в перетягуванні линви. Азарт учасників передавався і вболівальникам, які в свою чергу своїми вигуками підбадьорювали юних олімпійців.

Та найбільш вражаючим моментом змагань став спільний забіг навколо стадіону всіх учасників та вболівальників під синьо-жовтим стягом України та прапором Національного Олімпійського комітету.

Усі юні спортсмени були нагороджені сертифікатами учасника Олімпійського дня та грамотами Дрогобицької райдержадміністрації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: