Дві юні спортсменки з Львівщини – призери Кубка світу з кіокушин карате

06 липня 18:30
Переглядів: 557
Відкриття чемпіонату України з карате

Юні бродівські каратиски стали призерами змагань на Кубок світу кіокушин карате у версії хон-кіокушинкай.

Змагання проходили у центральному спорткомплексі м. Бузеу (Румунія). Зокрема, у своїй віковій категорії «дівчата 15-17 років» Олена Ольшанецька стала володарем Кубка світу, а Анастасія Чмут – бронзовим призером змагань на Кубок світу. Обидві дівчини – вихованки Бродівського дитячо-юнацького центру кіокушин карате. Про це сьогодні, 6 липня, повідомив тренер та директора Бродівського дитячо-юнацького центру кіокушин карате Михайла Чунгіна.

Михайло Чунгін, як регіональний представник Міжнародної організації кіокушин-кан в Західній Україні, очолив збірну України. Під час змагань він був рефері на центральному татамі та визнаний найкращим суддею турніру, за що отримав відзнаку організаторів змагань.

«Хочеться відзначити високий рівень підготовки всіх учасників збірної України, а учасниці з Бродів потрапили у збірну, оскільки в квітні стали чемпіонками України на змаганннях у Києві. Крім цього, Олена Ольшанецька у 2010 році стала володарем Кубка Європи з даного виду спорту», – зазначив Михайло Чунгін. – Ці змагання – найвищого рівня з тих, в яких ми з часу створення Центру брали участь».

Довідка:

Збірну Україну представляло 15 спортсменів і 13 з них стали призерами змагань. Поєдинки проводились одночасно на 5-ти татамі. Поїзка учасників збірної України проводилась за кошти батьків і Бродівського центру кіокушин карате

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: