"Енергія" – "ЛТК" – 7:3. Післяматчеві коментарі

08 червня 19:54
Переглядів: 137
косенко

«Енергія» – «ЛТК» – 7:3. Післяматчеві коментарі

Роман Ковальчик, головний тренер «ЛТК»:

- Хочу привітати «Енергію» із перемогою. Вона її заслужила. Господарі грали більш сконцентровано, надійніше, використовуючи майже усі свої гольові моменти. Думаю, уболівальникам більше сподобався другий тайм, коли футбол був відкритішим та емоційнішим. Стосовно своєї команди, то можу сказати, що ми не допрацювали у тих моментах, про які наголошували перед матчем.

- «ЛТК» довго трималася, але після пропущеного голу «посипалася». Справа в психології ваших підопічних чи «Енергія» просто реалізувала усі свої моменти?
- Психологічно ми були готові до матчу. Ми повинні були забити першими, вистояти і перетягнути «одіяло на себе». Але не вдалося. Посипалася команда, ми пропустили другий гол, коли гравці припустилися очевидної помилки. Але що сталося, то сталося. Футбол за це і люблять, що він є не прогнозованим. Хотів би усім подякувати. Будемо завтра старатися. Рось та Кузь не гратимуть. Але у нас є ще два молодих виконавці, яких ми не задіювали сьогодні. Побачимо. як вони завтра зіграють. У будь-якому разі, будемо старатися продовжити серію до п’яти ігор.

- З чим була пов’язана заміна Савенка?
- Із першим голом. Я Юру добре знаю. Він пропустив перший гол, а в таких випадках Савенко дуже переживає. А тут ще і другий гол, в якому його не виню. Але вирішив таки замінити.

- А хто краще відстояв – Пітуля чи Савенко?
- По виконанню своїх воротарських обов’язків сьогодні був тільки один голкіпер – Кардаш.

- Після другої гри у Луганську ви сказали, що через суддівські помилки можете і не приїхати до Львова. Це були емоції чи справді розглядався такий варіант?
- Я розглядав такий варіант. Зрозумійте, нам зараз важко. Ми вперше потрапили в плей-офф. Ретельно приглядаємося до суддівства і, буває, викидаємо свої негативні емоції на арбітрів. Президент ЛТК Юрій Шацький правильно вчинив. Він сказав, що потрібно грати до кінця, не можна сходити з дороги. Тим паче, що такі ігри нас мають загартувати. Вважаю, що зараз усе по ділу.

Олександр Косенко, головний тренер «Енергії»:

- Зіграли організовано і дисципліновано в обороні. Усе про що хлопці між собою домовлятися, просили тренери, «енергетики» виконали. Вважаю, що сьогодні ми показали хорошу гру. Зараз треба підтримувати цей рівень і не опускатися нижче.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: