Фанати "Карпат" - Севідову: "Чи не було у вашому роду дідів-НКВДистів?"

20 червня 22:12
Переглядів: 1114
Вацко і Севідов

Сьогодні "Карпати" представили нового тренера - Олександра Севідова. Йому доведеться працювати із зеленою командою - не в тон клубним кольорам, а за віком. Група футболістів, не згодних з скороченням зарплати, переведені в дубль. Серед них - зоряні Худоб'як та Голодюк. Не дарма віце-президент львів'ян Віктор Вацко заявив: "Ми шукали тренера, який вміє працювати з молоддю".

Переведених у дубль гравців "Карпати" готові продати. Але поки не отримали гідних, на їхню думку, пропозицій. "Знаєте, я з посмішкою прочитав інтерв'ю гендиректора" Чорноморця ". Так от, одесити хотіли купити Худоб'яка за $ 100 тис. .. Людину, яка вісім років грає тут, - каже Вацко. - Що стосується повідомлень про скорочення зарплати ... Всі чомусь забувають про компенсаційні механізми. Є преміальні, є бонуси, які дозволять гравцям не отримувати гроші, а заробляти їх".

Тим часом Севідова, який народився в Донецьку, на презентації чекав несподіваний питання: "Чи не було у вашому роду дідів-НКВДистів?". Коуч віджартувався: "А хіба я так погано виглядаю? Моя адреса - не дім і не вулиця, а всі ми пострадянські хлопці".

У самому розпалі прес-конференції стався скандальчик. Потрапив на неї дідусь - колишній вчитель фізкультури - зголосився запитати: "Чи є в Україні професійний футбол і чому цей вид спорту настільки корумпований?" "Так, футбол у нас професійний", - сказав Севідов. А до другого питання не дійшов - літнього чоловіка організатори змусили покинути зал.

До речі, коуч "Карпат" поскаржився, що його колишня команда "Говерла" з ним досі не розплатилася і навіть не сказала "дякую".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: