ФК "Калуш" заявив про намір виступати у другій лізі чемпіонату України

03 листопада 16:33
Переглядів: 451
Калуш

"Нині ми не лише відроджуємо футбол в Калуші. Ми поставили перед собою амбітну мету: повернути до нашого міста професійний футбол".

У цьому переконує президент ФК «Калуш» Андрій Білецький.

За його словами, за декілька тижнів ФК "Калуш" подасть заявку на проходження атестації серед клубів ПФЛ для участі команди в другій лізі чемпіонату України, починаючи із сезону 2018-2019 років.

Фундаментом розвитку клубу повинна бути якісна система підготовки кадрового резерву – власна школа, яка відбиратиме і навчатиме найталановитіших дітей та юнаків з регіону, з випускників якої й формуватиметься основний склад клубу, вважає Андрій Білецький.

Ще одним стержнем, на якому повинен триматися клуб, на думку президента ФК "Калуш, буде розвинена сучасна інфраструктура. Саме якісні спортивні об‘єкти дадуть тренерам і дітям можливість удосконалювати свій талант і реалізовувати свій потенціал у рідному місті, а не їхати кудись у пошуках кращих умов для прогресу і розвитку.

Нині калуський клуб виступає у чемпіонаті України серед аматорів та у чемпіонаті області.

Нагадаємо, що дебют калуського «Хіміка» в другій лізі вітчизняного футболу відбувся 5 серпня 1995 року матчем на своєму полі з «Меліоратором» з Каховки. Результат поєдинку – 6:0 на користь калушан.

Після першого кола у сезоні 2004/2005 років команда «Спартак-2» (Калуш) знялася зі змагань, а у матчах, які залишилися, її зараховано технічні поразки. Команду після закінчення сезону було позбавлено статусу професіоналів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: