ФК "Тернопіль-Педуніверситет" поступився у Львові

24 березня 09:30
Переглядів: 179
ФК «Тернопіль-Педуніверситет»

Вчора, 23 березня, студентська команда ФК «Тернопіль-Педуніверситет» у Львові провела пропущений матч 4-го туру студентського чемпіонату України 2015/16 рр. Тернополяни поступилися команді Львівського державного університету фізичної культури (ЛДУФК) – 0:4

У Львові зустрічалися лідери конференції «Захід». Кращими у цій зустрічі виглядали господарі поля, які три з чотирьох своїх м’ячів забили на контратаках. Зауважимо, що долю зустрічі було вирішено вже в першому таймі, адже саме в перші 45-ть хвилин гри команда ЛДУФК відзначилася тричі, при чому один з голів було забито в компенсований арбітром час.

Після цього поєдинку тернопільська і львівська команди ділять в конференції «Захід» перше-друге місце, маючи в активі по 12 очок (чотири перемоги і одна поразка).

У звітному матчі ФК «Тернопіль-Педуніверситет» виступав у такому складі: Кравчук – Курило, Мороз, Соколовський, Дорі – Заставецький, І. Сороцький, Луцик, Кривий – Гром’як, Тарабалка. На заміну виходили: Мельник, Левицький, А. Когут, Радкевич, Скибіцький.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: