Сьогодні, 21 лютого, футбольний клуб "Нива" Тернопіль завершив перший навчально-тренувальний збір, який тривав від початку місяця. Заключне тренування першого збору відбулося вранці у парку
Роман Яремчук

Яремчук рятує Гент від домашньої поразки - відео

Переглядів: 59
У Бельгії завершився матч 27-го туру чемпіонату, в якому "Гент" приймав "Мехелен". Зустріч складалася для господарів не найкращим чином. Вже на 19-й хвилині зустрічі
мякушко

Сергій Мякушко: "Забуваємо результат, але не нашу гру"

Переглядів: 52
Хавбек «левів» підсумовує перемогу над «Олімпіком». «Класні емоції, нарешті ми виграли. Треба продовжувати тепер у такому ж дусі»
Бойчишин

Олег Бойчишин: "Карпати" домінували на полі"

Переглядів: 171
Післяматчева прес-конференція наставника «левів» .
Роман Санжар

Роман Санжар: "Карпати" перемогли заслужено"

Переглядів: 75
Головний тренер «Олімпіка» про поразку у Львові. «Хочу привітати «Карпати» з перемогою, вони сьогодні її заслужили. Якщо говорити об'єктивно,
карпати

"Карпати" - "Олімпік" 2:1. Неоднозначний прецедент і стратегічна агресія львів'ян

Переглядів: 117
Проблема "Карпат" у багатьох минулих матчах була в тому, що команді не вистачало фізичної підготовки і концентрації на всі 90 хвилин протистояння.
козак лапіцький

Володимир Лапіцький: "На даному етапі у "Руху" трансферна кампанія закінчилася"

Переглядів: 83
Напередодні вильоту до Туреччини, спортивний директор "Руху" Володимир Лапіцький розповів клубній прес-службі про спаринги та трансферну
Акулінін

"Карпати" - Зоря" 0:2. Відео-аналіз матчу

Переглядів: 184
"Карпати" - Зоря" 0:2. Відео-аналіз матчу .
федорчук

Федорчук на перегляді в Ризі

Переглядів: 58
Екс-півзахисник Карпат, Дніпра, Динамо та Вереса Валерій Федорчук може продовжити кар'єру в чемпіонаті Латвії. Федорчук взяв участь у матчі своєї команди проти Луч-Енергії (0:3).
Петро Ковальчук

МФК "Прикарпаття" підписало іменитого новачка

Переглядів: 145
МФК “Прикарпаття” продовжує підсилювати свій склад готуючись до весняної частини чемпіонату України серед команд Другої ліги. Слідом за підписанням екс-голкіпера