Футбол новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Впродовж 30 травня - 5 червня в Івано-Франківську пройшов масштабний футбольний табір, який згуртував дітей із різних куточків України. Як і обіцяли, для спортсменів провели

ФК "Калуш" буде грати у Другій лізі

Переглядів: 239
Одразу чотири аматорські клуби отримали атестати для участі у Другій лізі наступного сезону. Гірник (Кривий Ріг), Кристал (Херсон), Калуш і муніципальний МФК Металург стануть новими
Тепловик-Прикарпаття

"Прикарпаття" стало бронзовим призером чемпіонату України серед команд другої ліги

Переглядів: 160
Минулого тижня завершився чемпіонат України серед команд другої ліги у двох групах. Залишилось провести заключний матч, який визначить
ковалюк

Тренер "Прикарпаття": "Ці футболісти заслужили грати в Першій лізі"

Переглядів: 122
В останній грі сезону футболісти “Прикарпаття” на виїзді перемогли хмельницьке “Поділля”. Матч завершився з рахунком 0:3
Калуш

Аматорський чемпіонат України. ФК "Калуш" - "Покуття" (Коломия) - 2:1

Переглядів: 116
Вольову перемогу здобули вчора калушани. Андрій Ковальчук з пенальті відкрив рахунок на 34-ій хвилині. Та менше ніж за 10 хвилин калушани скористалися
тепловик худобяк

Ігор "Халк" Худоб'як, Богдан Семенець та Сергій Давидов стали найкращими бомбардирами Другої ліги

Нападники івано-франківського "Прикарпаття" Ігор "Халк" Худоб'як, волочиського "Агробізнесу" Богдан Семенець та харківського
Покуття

ФК "Калуш" - "Покуття" (Коломия): хто завершить чемпіонат перемогою?

Переглядів: 233
У заключному турі групового етапу Аматорського чемпіонату України дві прикарпаттські команди зіграють між собою на стадіоні "Хімік". В першому колі
Прикарпаття

"Прикарпаття" перемагає у Хмельницькому

Втретє за сезон підопічні Володимира Ковалюка обігрують хмельницьке "Поділля". Цього разу на стадіоні суперника. Влучними ударами відзначилися Роман Дитко, Ігор Худобяк та Василь
Роман Григорчук

Роман Григорчук - головний тренер "Астани"

Переглядів: 161
Чемпіон Казахстану - "Астана", на своєму офіційному сайті оголосила про призначення на посаду головного тренера українського фахівця Романа Григорчука.
Мар

Двоє прикарпатських футболісток викликані до лав збірної

Переглядів: 100
Наставник національної жіночої збірної команди України Володимир Рева оприлюднив список гравців, які готуватимуться до домашніх матчів відбору Кубку Світу-2019