Футбол новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

Валерій Федорчук

Валерій Федорчук: "Не хочеться образити "Карпати", але ми їх переграли і втратили два очки"

Переглядів: 88
Півзахисник «Маріуполя» Валерій Федорчук прокоментував внічию з «Карпатами» (1:1). - Цікава гра ...
ффу

Аматорська збірна України поступилася Іспанії у вирішальному матчі Кубку регіонів УЄФА

Переглядів: 143
Аматорська збірна Львівської області, яка представляла Україну в проміжному етапі Кубку регіонів УЄФА, зазнала мінімальної поразки
Бородай

Олег Бородай: "Підсумок 1:1 є закономірним"

Переглядів: 93
Матч в Маріуполі видався доволі непростим для «Карпат». Команда Жозе Мораіша провела класний перший тайм, однак після перерви відверто програла боротьбу супернику.
горяїнов

Олександр Горяїнов: "Ми їхали до Львова за трьома очками"

Переглядів: 278
Головний тренер «Металіста» Олександр Горяїнов не приховував свого розчарування від нічийного результату з «Рухом», хоча й визнав, що
русин

Назарий Русин: "Лужний – майстер в теніс-болі, а я глухар"

Переглядів: 77
Форвард «Динамо» Назарій Русин розповів про свої взаємовідносини з асистентом головного тренера киян Олегом Лужним.   – У тренерському
суддя

Мирослав Ступар: "Балакін відносився зверхньо до гравців "Десни" та "Львова"

Переглядів: 208
Микола Балакін непогано відпрацював на матчі попереднього туру "Арсенал-Київ" - "Динамо", однак вже в наступному своєму поєдинку припустився
Бруно

"Львів" - "Десна" 1:3. Огляд матчу і відео голів

Переглядів: 157
УПЛ. 11-й Львів. "Арена Львів" ФК Львів - Десна 1:3 Голи: Бруно 52 - Артем Фаворов 4, Олександр Філіппов 28, Артем Фаворов 87 ФК Львів: Олександр Бандура, Лукас
Гребенюк

"Львів" - "Десна" 1:3. Післяматчева прес-конференція Тараса Гребенюка

Тренер ФК "Львів" Тарас Гребенюк на післяматчевій прес-конференції прокоментував поразку "синьо-золотих левів" у матчі проти чернігівської "Десни".
львів воронін

"Львів" - "Десна" 1:3. Дев'ять відтінків жовтого. Версія Балакіна

Переглядів: 228
Події матчу 0:1 - Філіппов прострілив з лівого флангу, Безбородько пропустив, Артем Фаворов вчасно підключився в центрі штрафного майданчика і пробив
гол

"Карпати" U-19 – "Металург" U-19 – 3:2 - відео голів

Переглядів: 158
У 8-му турі юніорської першості Прем’єр-ліги львівські «Карпати» приймали новачка цьогорічного чемпіонату – «Металург» Запоріжжя.