Як "Карпати" готуються до матчу проти "Зорі"

Сюжет ФутболNEWS про підготовку "Карпат" до "Зорі". .
РЕМЕНЮК:

"Карпати" U-21 – "Зоря" U-21 – 7:1

Переглядів: 226
4-й тур. 11.08.2018, 16:00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». 100 глядачів. Похмуро, дощ. +25°С Арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя).
рух

"Рух" програв "Балканам"

Переглядів: 256
Після швидкого гола Івана Білого зі штрафного на 3-ій хвилині «рухівці» у підсумку не втримали перевагу, пропустивши голи на 85-ій та 3-ій доданій до основного часу хвилинах –
Стадіон Україна Карпати

Офіційно: ФК "Львів" зіграє з "Шахтарем" на стадіоні "Україна"

Переглядів: 162
Матч 5-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги, в якому ФК “Львів” прийматиме донецький “Шахтар”, відбудеться
швед карпати

"Карпати" з київським "Арсеналом" зіграють в неділю, 26-го серпня о 19:30

Переглядів: 59
Дирекція УПЛ затвердила дати проведення та час початку матчів 6-го туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/19 років. Зокрема, домашній матч проти київського
гол

Прем’єр-ліга Львівщини. Перед 15-им туром

Переглядів: 146
У неділю, 12-го серпня, на фоні кубкових протистоянь відбудуться матчі 15-го туру найвищої за рангом футбольної ліги Львівської області. «Юність» (Верхня
РУНІЧ

Василь Руніч: "Кажуть, як розпочнеш сезон, так його і закінчиш"

Переглядів: 63
З перших хвилин матчу «розривати» оборону «Олімпіка» кинулась атакувальна трійка «зелено-білих» Дудинський-Сікан-Руніч.
Жилмар

"Олімпік" - "Львів" 1:1. Післяматчева прес-конференція Жилмара

Переглядів: 139
Головний тренер ФК "Львів" Жилмар прокоментував підсумок матчу 4-го туру Прем'єр-ліги з "Олімпіком" в Києві. - Звичайно, важко пропускати на останніх
рух

"Рух" перед "Балканами"

Переглядів: 266
Після матчу з харківською «Коброю» футболісти винниківського клубу отримали один день на відпочинок і далі розпочали планову підготовку до матчу з «Балканами».
ФК Львів

U-19. ФК "Львів" – "Шахтар" 1-3

Переглядів: 98
1 тур Чемпіонату U-1910 серпня. 17-00. м. Львів, ст. “СКІФ” Арбітр – Шкурченко Олег (Черкаська обл)Асистенти арбітра – Михайлюк П.