Футзал новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

футзал діти

В Івано-Франківську стартувала "Ліга шкільних чемпіонів"

Впродовж 19-24 березня у всіх куточках області "відгриміли" фінальні поєдинки Кубку НФК "Ураган", а це означає, що визначилися всі тріумфатори міжшкільних
Ігор Корсун:

Ігор Корсун забив 1000-й гол "Урагану" в чемпіонатах України

У чвертьфінальній серії плей-офф з "Локомотивом" було забито ювілейний м'яч У сезоні 2016/17 рр. івано-франківський "Ураган" нарешті подолав
віза

Всеукраїнський фінал АФЛУ: Відео всіх голів ФК "Віза-Вторма"

Всеукраїнський фінал АФЛУ.25.03.2016. Перша ліга. Чвертьфінал.«ПЗМС» Полтава - «Віза-Вторма» - 3:3 (по пенальті – 3:2) Голи:
Ривкін

Євген Ривкін: "Гра була дуже видовищна"

«УРАГАН» - «ЛОКОМОТИВ» - 3:7. ПІСЛЯМОВА Євген РИВКІН, тренер "Локомотива":- Відразу скажу, що гра була дуже видовищна, забито багато м’ячів, думаю,
Максим Павленко

Максим Павленко: "Вірю, що в Харкові проявиться "ураганівський" характер"

«УРАГАН» - «ЛОКОМОТИВ» - 3:7. ПІСЛЯМОВА Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану": - Найперше, дякую хлопцям за
Віза Вторма

Всеукраїнський фінал АФЛУ: "Віза-Вторма" залишає турнір

Найсильніша футзальна команда області івано-франківська "Віза-Вторма" припинила участь у Всеукраїнському фіналі АФЛУ на стадії чвертьфіналу Першої ліги.
ураган локомотив

"Ураган" (Івано-Франківськ) - "Локомотив" (Харків) 3:7 - відео голів

Футзал. Екстра-ліга. 1/4 фіналу. Перший матч 25.03.2017 (субота) Манеж КФВ (м. Івано-Франківськ), 12:00 "Ураган" (Івано-Франківськ)
Роман Кіндратів

Роман Кіндратів: "Ураган" буде боротись до кінця"

У першому матчі 1/4 фіналу Екстра-ліги харківський «Локомотив» здобув впевнену перемогу в Івано-Франківську, здолавши місцевий «Ураган» 3:7.
свірідов

Богдан Свірідов: "Ураган" дуже сильна команда, яка постійно прогресує"

Іван СКІЦКО

Іван Скіцко: "У нас максимальні завдання"

Головний тренер МФК "Віза-Вторма" Іван Скіцко поділився враження від першого дня Всеукраїнського фіналу АФЛУ, що цими днями триває у Дніпрі. .