Футзал новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

віза

"Віза-Вторма" та "Зорі Карпат" визначать володаря Суперкубка області

АМФІФО, як організатор обласних футзальних змагань, визначило дату проведення матчу за Суперкубок області. У поєдинку за трофей зійдуться новоспечені
Іван Скіцко

Іван Скіцко: "Ми дуже хотіли залишити Кубок Івано-Франківської області у себе"

Переглядів: 184
Ексклюзивне інтерв’ю з головним тренером івано-франківської «Візи-Вторми». Днями в Івано-Франківську відбулась подія,
Футзал

Франківські студенти поступилися у Запоріжжі

Відбувся перший матч 1/4 фіналу XVІІ чемпіонату України з футзалу серед ВНЗ, в якому франківські студенти "ФКФВ НУФВСУ" на виїзді зіграли проти запорізького ЗДМУ.
Іван Скіцко

"АРПИ Запоріжжя" – "Віза-Вторма" – 3:2. Післямова

Переглядів: 151
Пропонуємо вашій увазі коментарі головного тренерів команд «АРПИ Запоріжжя» та «Віза-Вторма» – Олега Зозулі та Івана
Євген Іваняк

Офіційно: Євген Іваняк став "вільним агентом"

По завершенні сезону 2017-2018 рр., за підсумками якого івано-франківський "Ураган" став фіналістом Кубку України і припинив боротьбу на чвертьфінальній стадії плей-офф Екстра-ліги,
Віза вторма

"Віза-Вторма" програла у Запоріжжі

Переглядів: 101
Команда Івана Скіцка, ведучи в рахунку 2:0 після першого тайму, не зуміла втримати перевагу та поступилася на виїзді запорізькому АРПІ. Ключовим став епізод на 26-ій хвилині гри із
ураган

Найкращі гравець, бомбардир і тренер ліги - в "Академії НФК "Ураган"

У вівторок, 3 квітня, матчем "Темп-ЗАЕС-Продексім" - "Енергія-Інтер" завершився сезон у дебютній Юнацькій Екстра-лізі. Прес-службою Асоціації
віза

Несподіване дебютне "золото" у "Зорей Карпат", третій кубок "Візи-Вторми"

У неділю, 1 квітня, фінішував 14-й чемпіонат Івано-Франківської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017/18 років. Найдовший сезон
Петро Шотурма

Петра Шотурму вдруге поспіль визнано найкращим гравцем місяця

Виконавчою дирекцією АФУ було визначено найкращого гравця місяця. Ним вдруге поспіль став представник «Урагана» Петро Шотурма. Протягом березня
ураган

16-річні "дракони" виграли Юнацьку Екстра-лігу, а 15-річні - чемпіонат країни

В Івано-Франківську під час третього матчу чвертьфінальної серії плей-офф між "Ураганом" та "ХІТом" відбулося нагородження юнацьких команд