Футзал новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

енергія хіт

Переможний матч "Енергії" проти "ІнБев/НПУ" у програмі "Екстра-Футзал"

Переглядів: 266
Про поєдинок львівської "Енергії" та "ІнБев/НПУ" (Житомир/Київ), який завершився з рахунком 3:2 на користь енергетиків, розповіли у програмі "Екстра-футзал"
Футзал

Стартував зимовий чемпіонат Львова з футзалу у першій лізі

Переглядів: 124
У суботу, 4 листопада, у палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) стартував зимовий чемпіонат у першій лізі футзалу Львова сезону 2017/18 років.
Футзал

Третя ліга Львова з футзалу: відбулися матчі першого туру

Переглядів: 119
У суботу, 4 листопада, у залі «СКА» (вул. Генерала Грекова, 1) стартував зимовий чемпіонат Львова сезону 2017/18 у третій лізі, який проходить під
Валерій Легчанов

"Енергія" - "ІнБев/НПУ" 3:2. Післямова

Переглядів: 66
Головні тренери команд прокоментували матч “Енергії” та “ІнБев/НПУ” у Львові, який завершився з рахунком 3:2 на користь енергетиків.
здоба

"Галицька Здоба" – у другому раунді Кубка України

Переглядів: 164
«Галицька Здоба» в гостях перемогла івано-франківську «Віза-Вторму» у повторному матчі попереднього раунду Кубка України - 4:2.
Енергія

"Енергія" у драматичному поєдинку вирвала перемогу в "ІнБев/НПУ" - відео

Переглядів: 127
У 8-му турі Екстра-ліги львівська футзальна «Енергія» приймала житомирсько-київський колектив ІнБев/НПУ. У першому таймі рахунок відкрити
Футзал

"Енергія-Тайм" - переможець турніру серед ветеранів "Кубок ректора СНУ" у Луцьку

Переглядів: 141
Команда ветеранів “Енергія-Тайм” (Львів) здобула перемогу на турнірі серед ветеранів 45 років і старші — Кубок ректора
Енергія

"Енергія" - "ІнБев/НПУ" 3:2 - відео голів

Переглядів: 138
4 листопада 2017 року. Екстра-ліга. 8 тур. Львів. Палац спорту "Галичина" “Енергія” (Львів) - “ІнБев/НПУ” (Житомир/Київ) — 3:2 (0:0) Голи: Гасюк
федюк

"Енергія" - "ІнБев/НПУ" 3:2. "Валідольна" перемога енергетиків

Переглядів: 111
Львівська “Енергія” перемогла вдома “ІнБев/НПУ” (Житомир/Київ) з рахунком 3:2 у непростому поєдинку в рамках 8 туру Екстра-ліги.
енергія хіт

"Енергія" - "ІнБев/НПУ". Анонс матчу

Переглядів: 65
4 листопада, у суботу, львівська “Енергія” зіграє вдома проти “ІнБев/НПУ” (Житомир/Київ) у рамках 8 туру Екстра-ліги. Матч у Палаці спорту “Галичина”