Футзал новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

Енергія

"Енергія" у драматичному поєдинку вирвала перемогу в "ІнБев/НПУ" - відео

Переглядів: 129
У 8-му турі Екстра-ліги львівська футзальна «Енергія» приймала житомирсько-київський колектив ІнБев/НПУ. У першому таймі рахунок відкрити
Футзал

"Енергія-Тайм" - переможець турніру серед ветеранів "Кубок ректора СНУ" у Луцьку

Переглядів: 142
Команда ветеранів “Енергія-Тайм” (Львів) здобула перемогу на турнірі серед ветеранів 45 років і старші — Кубок ректора
Енергія

"Енергія" - "ІнБев/НПУ" 3:2 - відео голів

Переглядів: 139
4 листопада 2017 року. Екстра-ліга. 8 тур. Львів. Палац спорту "Галичина" “Енергія” (Львів) - “ІнБев/НПУ” (Житомир/Київ) — 3:2 (0:0) Голи: Гасюк
федюк

"Енергія" - "ІнБев/НПУ" 3:2. "Валідольна" перемога енергетиків

Переглядів: 112
Львівська “Енергія” перемогла вдома “ІнБев/НПУ” (Житомир/Київ) з рахунком 3:2 у непростому поєдинку в рамках 8 туру Екстра-ліги.
енергія хіт

"Енергія" - "ІнБев/НПУ". Анонс матчу

Переглядів: 67
4 листопада, у суботу, львівська “Енергія” зіграє вдома проти “ІнБев/НПУ” (Житомир/Київ) у рамках 8 туру Екстра-ліги. Матч у Палаці спорту “Галичина”
Олександр Стефанків

Перша ліга: коментарі учасників напередодні старту

Переглядів: 121
10 листопада стартує реформований чемпіонат України з футзалу серед команд Першої ліги сезону 2017/2018. Прес-служба АФУ поспілкувалася з представниками команд
Епіцентр

"Здвиг" дав бій "Епіцентру К 10", однак вилетів з Кубка України

Переглядів: 63
Львівський футзальний клуб «Здвиг» поступився і у другому матчі попереднього раунду Кубка України. За підсумками двох поєдинків аматорська команда
Валерій ЛЕГЧАНОВ

"Сокіл" - "Енергія" 5:2. Післямова

Переглядів: 93
Тренери команд-суперників прокоментували поєдинок "Енергії" та "Сокола". Головний тренер СК "Енергія" (Львів) Валерій Легчанов: Головний тренер СК "Сокіл" (Хмельницький) Роман Ковальчик: За
енергія спортлідер кузь

"Сокіл" - "Енергія" 5:2 - відео голів

28 жовтня 2017 року. Екстра-ліга. 7 тур. Хмельницький. Спорткомплекс УМВС «Сокіл» (Хмельницький) – «Енергія» (Львів)   5:2 (2:0) Арбітри: Гора
здоба

Друга ліга: напередодні старту

Незабаром буде оголошено про дату старту та конкретний склад учасників розіграшу чемпіонату України серед команд Другої ліги з футзалу сезону 2017/2018 років.