Футзал новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

енергія сокіл тригубець

"Енергія" у непростому матчі вдруге перемогла "Сокіл"

Переглядів: 176
Львівська “Енергія” перемогла в гостях хмельницький “Сокіл” у додатковий час з рахунком 3:2 у другому чвертьфінальному поєдинку плей-оф Екстра-ліги.
Валерій ЛЕГЧАНОВ

Валерій Легчанов: "Закулісні "ігри" суперників лише додатково заряджають команду на перемогу"

Переглядів: 127
Головний тренер львівської “Енергії” Валерій Легчанов прокоментував першу чвертьфінальну зустріч із “Соколом”
енергія сокіл легендзевич

"Енергія" перемогла хмельницький "Сокіл" у першому чвертьфінальному матчі плей-оф

Переглядів: 121
Львівська “Енергія” здолала на виїзді хмельницький “Сокіл” з рахунком 3:1 у першому матчі 1/4 фіналу плей-оф Екстра-ліги. Прикро
Футзал

Всеукраїнський фінал АФЛУ: "ДСО-Поділля" та "Русин-О" програли в 1/8 фіналу

Переглядів: 90
11.30  Z2  плей-оф за вихід в 1/8 фіналу  Автолокомотив (Южноукраїнськ) - Модерн Експо (Верхньодніпровськ, Дніпропетровська обл.)
Валерій Легчанов

Валерій Легчанов: "Місцем, яке посіла "Енергія" я незадоволений"

Переглядів: 95
Прес-служба Асоціації футзалу України поспілкувалася з головними тренерами клубів, які потрапили до плей-офф щодо підсумків регулярного чемпіонату та майбутніх

"Сокіл" - "Енергія". Анонс 1/4 фіналу плей-оф Екстра-ліги

24 та 25 березня львівська «Енергія» проведе два поєдинки у Хмельницькому із «Соколом» у чвертьфіналі плей-оф Екстра-ліги. У суботу гра
Футзал

Всеукраїнський фінал АФЛУ: "ДСО-Поділля" та "Русин-О" зіграли перші матчі

Переглядів: 164
10:00  Група А  Альтернатива (Київ) - Модерн Експо (Верхньодніпровськ, Дніпропетровська обл.) 4:0 (2:0)Голи: Атаманенко, 2, 15, 30
Матвійчук

Ігор Матвійчук: "Сенсаційні результати привернули додаткову увагу до чемпіонату Львівщини"

Переглядів: 189
Інтерв'ю віце-президента Асоціації футзалу Львівщини Ігоря Матвійчука Нещодавно відгримів 23-ій за ліком чемпіонат Львівщини
енергія

Повний огляд "Фіналу чотирьох" Кубка України - у програмі Екстра-футзал

Переглядів: 134
Голи, кращі моменти та післяматчеві коментарі півфіналів та фіналу Кубка України дивіться у 21-му випуску програми Екстра-футзал, яка виходить в
федюк

Андрій Федюк: "Коли ти на вершині, то розумієш, що недаремно працював"

Переглядів: 85
Львівська «Енергія» здобула свій п’ятий в історії Кубок України з футзалу. Безпосередню участь у здобутті другого за важливістю