Футзал новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

косенко рогачов

Олександр Косенко: "Хотів би віддати належне й "Енергії"

Переглядів: 74
Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко був присутній у Львові на третьому, вирішальному матчі серії плей-офф Екстра-ліги між місцевою «Енергією»
легчанов

Валерій Легчанов: "Фани "Енергії" – каталізатор нашого успіху"

Переглядів: 151
Головний тренер «Енергії» – про підсумки сезону, вболівальників клубу, кадрові зміни і найближчі плани Нещодавно
Футзал

"Кубок Лева": перше місце здобула білоруська "АлНікСталь", друге - львівська "Енергія-ТЕТ"

Переглядів: 110
25 травня визначились переможці та призери турніру з футзалу “Кубок Лева” серед ветеранів “45+”, який
Футзал

Літні чемпіонати Львова з футзалу: гранд-ліга на низькому старті

Переглядів: 100
У суботу, 26 травня, стартує чемпіонат з міні-футболу у найвищому місцевому дивізіоні – Гранд-лізі Львова. Престижні змагання відбуватимуться під
енергія

Кубок України та "срібні" медалі: енергетики отримали заслужені нагороди

Переглядів: 93
Урочистий захід з нагоди здобуття львівською «Енергією» «срібла» Чемпіонату України з футзалу серед команд Екстра-ліги
Радевич

Найкращі в Екстра-лізі сезону 2017/18 за версією журналістів

Переглядів: 79
Сайт futsalua.org визначив найкращих футзаліста і тренера країни минулого сезону. Ними стали гравець збірної Грузії, чемпіон України у складі херсонського
Футзал

Турнір серед ветеранів 45+ "Кубок Лева" відбудеться 24-25 травня у Львові

Переглядів: 85
Турнір з футзалу “Кубок Лева”  серед ветеранів “45+” відбудеться у Львові 24-26 травня. Організовує змагання Спортивний
енергія кардаш

Володимир Кардаш переходить в "Ураган"

Переглядів: 156
Лідер «Енергії» переходить в «Ураган». Як стало відомо futsalua.org, основний воротар львівської «Енергії» Володимир Кардаш найближчим
енергія

Про вирішальні поєдинки Чемпіонату України - у програмі "Екстра-футзал"

Переглядів: 144
Матчі фіналу та серії за третє місце стали головною темою чергового випуску програми "Екстра-Футзал". .
Футзал

Ветерани "Рочина" треті на Кубку України з футзалу 50+

В Умані (Черкаська область) завершився Кубок України з футзалу у віковій категорії 50 років і старші. Участь у змаганнях взяло шість команд, а саме : «Ветеран