Сергій Владико: "Постійно стежу за успіхами АФЛ"

Інтерв'ю президента АФУ прес-службі Асоціації футзалу Львівщини У п’ятницю, 30 березня, у Львові, «Енергія» поступилась хмельницькому «Соколу»
енергія

В 1/2 фіналу Екстра-ліги "Енергія" зіграє з "ХІТом"

Переглядів: 88
За тиждень після перших матчів 1/4 фіналу футзальної Екстра-ліги стали відомі всі учасники наступної стадії. Нагадаємо, що в цьому раунді матчі проводяться
енергія сокіл кардаш

"Енергія" перемогла "Сокіл" і здобула путівку у півфінал Екстра-ліги

Переглядів: 102
Львівська “Енергія” перемогла вдома хмельницький “Сокіл” у серії пенальті і вийшла у півфінал Екстра-ліги, де зустрінеться
Валерій ЛЕГЧАНОВ

"Енергія" - "Сокіл" - 4:5 Післямова

Переглядів: 291
Чемпіона"Енергія" Львів - "Сокіл" Хмельницький -4:5 Післямова (Р.Ковальчик, В.Легчанов) .
енергія сокіл тригубець

"Енергія" - "Сокіл" 4:5. Футзальний трилер завершився на користь хмельничан

Переглядів: 110
Львівська “Енергія” поступилась хмельницькому “Соколу” у додатковий час з рахунком 4:5 у третьому чвертьфінальному матчі
Футзал

"Фенікс-Стефано" виборов Кубок Бізнес-ліги Львівщини з футзалу

Переглядів: 138
25 березня у палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) матчем за кубок офіційно завершився сезон в обласній Бізнес-лізі.  Символічно,
легчанов

"Сокіл" - "Енергія" 2:3. Післямова

Переглядів: 107
Наставники львівської "Енергії" та хмельницького "Сокола" прокоментували другий чвертьфінальний поєдинок плей-оф, який завершився перемогою енергетиків з рахунком 3:2.
Радевич

"Сокіл" – "Енергія" 2:3 - відео голів

Переглядів: 178
“Сокіл” (Хмельницький) – “Енергія” (Львів) — 2:3 (перший тайм — 1:1; основний час — 2:2) Рахунок у серії — 0:2 Голи: Щербань

"Енергія" у непростому матчі вдруге перемогла "Сокіл"

Переглядів: 177
Львівська “Енергія” перемогла в гостях хмельницький “Сокіл” у додатковий час з рахунком 3:2 у другому чвертьфінальному поєдинку плей-оф Екстра-ліги.

Валерій Легчанов: "Закулісні "ігри" суперників лише додатково заряджають команду на перемогу"

Переглядів: 128
Головний тренер львівської “Енергії” Валерій Легчанов прокоментував першу чвертьфінальну зустріч із “Соколом”