"Галичина" - "Будівельник" 98:95. Є чим пишатись!

13 листопада 23:15
Переглядів: 474
Будівельник - Галичина

Людиська, оце була ГРА! Не можу стримати емоцій: такі ігри трапляються дуже рідко. Йдеться не про статус змагань, а про напругу, атмосферу, результат, власне, про красу самої гри.

Розпочалась гра дуже жваво: гості відкрили рахунок, а Шемосюк відповів першим своїм триочковим (о, цього вечора він бездоганно виконував дальні кидки!). Після кількох хвилин гри рахунок почав рости на користь нашої команди. При різниці "+11" здалось, що гості не впораються з таким ударом і гра проходитиме за сценарієм львів'ян. Але де там! Не повірите, але "Будівельник" миттєво відіграв всю різницю, і на початку другої чверті на табло вже красувався рахунок 21:21. Захист господарів давав такі жахливі тріщини, що й соромно дивитись. Зате з атакувальними діями все було досить непогано. Власне кажучи, це допомагало тримати відносну рівність у рахунку до самої перерви. У роздягальні команди пішли при 34:38 на користь киян.

Третя чверть, загалом кажучи, пройшла без очевидної переваги когось із суперників. "Будівельник" тримався на плаву, на даючи львів'янам переломити хід поєдинку. Активніше почав атакувати кільце Артем Буцький, котрий у першій половині гри виглядав не надто переконливо. Це компенсувало очікувану втому невеличкого складу гостей. Чверть завершили при рахунку 61:67.

Четвертий відрізок гри, на початку, видався успішнішим для киян. Все, що їм потрібно було робити - просто тримати різницю в рахунку на сякому-такому рівні. І це їм вдавалось. Ваш покірний слуга зафіксував в зошиті рахунок 66:74 і вже думав про теплий чай в рідній домівці... Але яка ж драматургія баскетболу! "Галичина" нав'язала справжню боротьбу за перемогу під скандування "Галичина" і "Політех" (я теж ще не відвик від старої назви). При рахунку 76:80 Шемосюк закинув свій коронний триочковий кидок! У відповідь Буцький закинув один з двох штрафних - 79:81. Зрівняв рахунок Денис Тютюнник, невдало виконавши дальний кидок і, після свого ж підбирання, "додавши" з-під щита. У вирішальній атаці, котра була за господарями, Ларрі Хол взяв гру на себе і, як би не було прикро, нічого з того не вийшло. 81:81 - перший овертайм сезону!

Чомусь було тверде переконання, що наші хлопці мають більше шансів. Через фоли лава запасних "Будівельника" зменшувалась до критичних розмірів. Але боротьба була така, що зал просто дрижав від напруги. А коли гості мали кидати штрафні - зал просто-напросто шаленів. Не хотів би я бути в той час на майданчику. Витримати такий тиск - то річ неабияка. От гості й не завжди витримували. Перевага, хоч і невелика, була у господарів; розпочалась фінальна "війна" фолів. Виконувати штрафні при майже рівному рахунку і при такій публіці - то треба мати сталеві нерви. Але наші хлопці впорались і набирали свої бали дуже добре. 95:92, 95:93, 97:93, 97:95, 98:95 - отака динаміка останніх хвилин. "Будівельник" змарнував два останніх штрафних - і це перемога! Блискуча, казкова, вистраждана і заслужена! Ми всі наче повернулись у часи великих перемог рідної команди, коли одним з лідерів був той же Гуртовий... Він, таке враження, не старіє - радше навпаки. Не можу не згадати кричалку свого дитинства: "Хто найкращий центровий? Це Володя Гуртовий!"

Поклавши руку на серце, гра "Галичини" далеко не ідеальна. Але за те шоу, котре сьогодні побачив баскетбольний Львів - великий уклін. Тут не було місця слабкості. Натомість, було місце боротьбі, характеру, волі до перемоги. Майстри зробили свою справу - здобули звитягу, зробили своїх шанувальників найщасливішими людьми на світі. Тим, хто був на трибунах, цей чарівний вечір запам'ятається надовго.

"ГАЛИЧИНА" (Львів) - "БУДІВЕЛЬНИК" (Київ) 98:95 (ОТ)

(21:19, 13:19, 27:29, 20:14, 17:14)

Лідери гри:

"Галичина": Шемосюк (28 очок, 5 підбирань), Гуртовий (20 очок, 13 підбирань), Хол (12 очок, 11 передач, 5 підбирань).

"Будівельник": Крутоус (26 очок, 7 підбирань), Луценко (7 очок, 10 підбирань), Буцький (25 очок, 7 передач).

Детальна статистика

Фото - Суперліга.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: