Гельзін про матч молодіжних команд "Карпат" та "Олімпіка": "Практично повністю розібралися в цій ситуації"

16 лютого 17:11
Переглядів: 151
карпати

Президент Олімпіка Владислав Гельзін розповів про те, як розвивається справу щодо потенційно договірного матчу Карпати U-21 – Олімпік U-21.

"Ми вже практично повністю розібралися, розуміємо, як все було. Я зустрічався з Франческо Баранкою, ми домовилися, що будемо йти разом в цій ситуації.

Домовилися про те, що поки не доб'ємося кінцевого результату, не знайдемо тих людей, які скористалися ситуацією, ми не будемо говорити про плани наших дій. А по результату будемо коментувати", – цитує Гельзіна офіційний сайт Олімпіка.

Нагадаємо, що президент донеччан Владислав Гельзін забрав Олімпік U-21 з поля під час гри з Карпатами, а сам матч так і не дограли (його було зупинено при рахунку 4:0 на користь львів'ян). Пізніше стало відомо, що причиною такого кроку стала звістка про аномальну суму ставок, яка була зафіксована на цей поєдинок в одній із букмекерських контор.

В підсумку Карпатам зарахували технічну перемогу з рахунком 3:0.Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: