Головний тренер БК "Говерла": "Давно таких матчів не було. Востаннє напевно ще у фіналі минулого року"

28 грудня 09:26
Переглядів: 176
Павло Піскарьов

Представники БК «Говерла» прокоментували перемогу і поразку своєї команди в Одесі.

Андрій Калашніков, капітан БК «Говерла»:

‑ Грати у вісьмох було дуже важко. Якщо в першій грі нам вистачило фізичних кондицій щоб справитись із суперником, то в другому матчі ми втрачали концентрацію. Не справились з лідерами, Ростислав Кривич багато набрав. Щодо нападу, то скажу просто, якщо ми граємо командою, не шкодуємо м’яч партеру, у нас все виходить. Коли починаємо тягнути гру на себе, починається сумбур. В цих ситуаціях не було організованості, за це беру на себе вину, як капітан і перший номер. Зробили ряд неприпустимих помилок в кінці другої гри, і результат на табло.

Павло Піскарьов, головний тренер БК «Говерла»:

- Це було чудове свято баскетболу, дві неймовірні гри двох рівних команд. Вчора більше пощастило нам, сьогодні Одесі. Якщо дивитись тільки по цифрах, то досить рівно зіграли. Програли тільки щит і це вилилось в результат. Вчора перебігали 10 хвилин і сьогодні це далось в знаки. Ми всю гру зіграли рівно. Нас не вистачило на останню чверть в якій прийняли не зовсім вірні рішення, не встигали в захисті.

Одеса дуже сильна команда і проти неї важко захищатись. Коли команда потрапляє 50% з периметра, то… Мене турбує велика кількість втрат, особливо із командами з нижньої частини таблиці. Ці матчі продемонстрували, що не все так погано. Нам би ще2-3 гравців щоб була більша ротація і ми два дні підряд зможемо грати на рівних.    

Давно таких матчів не було. Востаннє напевно ще у фіналі минулого року. Зі Львовом у нас були дуже запеклі дербі. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: