Ігор Дуць: "Розуміємо що маємо робити, скільки бігати і для чого це потрібно"

23 січня 22:40
Переглядів: 264
Дуць

Центральний захисник «Руху» зізнався, що скучив за тренуваннями, колективом та розповів, що мав пропозицію від команди з Прем’єр-ліги, однак вирішив залишитися у Винниках.

Ігорю, команда повернулася з відпустки, провела перше тренування у вигляді легкої пробіжки, але бачу, задихалися?

Чесно, я чекав на поновлення тренувань, бо два місяці відпочинку ніби швидко минули, але хотілося вже почати працювати, бігати і тримати себе у формі. Адже дуже скучили за футболом, і сьогодні такий день, коли усі зустрілися, дуже раді бачити один одного, тож провели перше тренування у чудовому гуморі. Можливо, трішки задихалися, оскільки добре минули свята і мабуть, є трішки зайвої ваги, але це нічого - скинемо і будемо працювати.

Хочеться вже вийти на поле на провести контрольний матч?

Дуже хочемо! Сподіваюся, що у нас будуть тренування на полі, але на перших зборах важливо закласти фундамент фізичний. Тому всі розуміємо що маємо робити, скільки бігати і для чого це потрібно.

Кажуть, що зимового міжсезоння ти мав пропозицію від команди Прем’єр-ліги, однак залишився у «Русі»?

Знаю, що був інтерес від одного з тренерів команди Прем’єр-ліги, але склалося так, що я залишився у «Русі» і дуже цьому радий. Тож з великим бажанням хочу працювати і, дай Бог, з цією командою моя мрія - зіграти у найвищому українському дивізіоні - справдиться. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: