Іван ФРЕЙДУН на чемпіонаті України поставив десять рекордів України та один — світовий!

07 березня 10:45
Переглядів: 624
Default Image

"Я витратив чимало фізичних зусиль. Додому їду втомлений і виснажений. Шкода, що то була першість України, а не Європи. Мої результати відповідають показникам чемпіона континенту", - каже знаменитий Іван Фрейдун.

У Полтаві він поставив десять рекордів України та один — світовий. За день українець підняв понад три тонни ваги! "Якщо взяти до уваги розминку, то вийде аж п'ять тонн", — додає чоловік.

Спершу він присів із 370-кілограмовою штангою, за кілька хвилин — із 390-кілограмовою. І вже в третій спробі підкорив вагу 400 кілограмів. У жимі богатир також тричі піднімав рекордні кілограми — 285, 295 та 300 кілограмів. Ця вага аж на п'ять кілограмів перевищила дотеперішній світовий рекорд. У тязі силач із двох спроб підкорив 360. У сумі він набрав 1060 кілограмів і став рекордсменом світу.

"Після такого змагання нічого на світі не хочеться, — каже втомлений переможець. — За три години до старту я нічого не їв, на змаганні провів чотири години. І після переможного турніру у мене на дві години зник апетит. За турнір я схуд на два кілограми. Добре, що я перейшов у вагову категорію до 105 кілограмів. Донедавна виступав у змаганнях стокілограмових силачів. Доводилося за тиждень худнути на шість чи сім кілограмів. Відмовлявся від вареників, пельменів, хліба, макаронів і всіх борошняних страв, "присів'' на лимони та кефір".

Як запевняє п'ятиразовий чемпіон світу з паверліфтингу, він іноді худне на кілограм за... одну ніч сну, а точніше — за ніч безсоння. "Перед змаганням маю проблеми зі сном. Можу спати дві чи три години. Снодійне не п'ю — заборонено. Один раз вживав валеріанку і наступного дня на змаганні ходив сонний, ніяк не міг налаштуватися. Виходячи на поміст, треба підняти штангу і вкластися в одну хвилину. Секунда запізнення — і судді не зараховують вдалої спроби. Як можна за такий короткий час налаштуватися, якщо ти спав дві години і за ніч схуд на кілограм? Деякі хлопці скидають за ніч аж три кілограми. Для добротного виступу слід поспати від п'яти до восьми годин". "За що хвилюєтесь?" — розпитуємо чемпіона. "Боюся програти. Ну і травм також боюся. Ось переді мною виступав хлопець із Запоріжжя. Його невдала спроба призвела до травми: він порвав зв'язки обох ніг. Боляче було дивитися, як його виймають з-під штанги. Я щасливий, що повернувся додому здоровим і з потрібним результатом".

...Тепер богатир планує оговтатися від важкого турніру з допомогою... фізичної праці. "Так-так, поїду в рідне село і добре попрацюю, — каже силач. — Зроблю все до Пасхи. Пізніше під орудою свого тренера Ігоря Гайдучка будемо готуватися до підкорення наступних спортивних вершин".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: