Каратист Станіслав Горуна отримав відзнаку кращого спортсмена Львівщини у січні 2017 року

12 березня 21:54
Переглядів: 236
горуна

У Львові урочисто нагородили найкращого спортсмена Львівщини за підсумками січня 2017 року. Такого титулу був удостоєний каратист Станіслав Горуна.

Нагороду найкращого спортсмена Львівщини за підсумками січня 2017 року Станіслав Горуна отримав за перемогу на турнірі всесвітньої серії «Karate 1 Premier League – Paris 2017» (Франція), яку він упевнено здобув, змагаючись у ваговій категорії до 75 кг, пише loda.gov.ua.

Станіслава вперше номінували на відзнаку регіонального відділення НОКу, оскільки рішенням 129-ї сесії Міжнародного олімпійського комітету карате включено до списку олімпійських видів спорту.

Крім нього спеціальну нагороду регіонального відділення Національного олімпійського комітету України отримав і його тренер – Антон Нікулін.

Спортсмена та тренера привітали начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода та голова НОК у Львівській області Юрій Турянський.

Наголосимо, що Станіслава Горуна визнано найкращим спортсменом місяця за підсумками спільного голосування членів виконавчого комітету відділення Національного Олімпійського Комітету у Львівській області та членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: