КДК ІФФФ оштрафовав "Карпати"

03 липня 22:09
Переглядів: 496
карпати коломия
Вчора в приміщенні обласної федерації футболу відбулось засідання КДК ІФФФ. На ньому розглядалися питання, що виникли за підсумками проведення матчів чемпіонату області 27 та 30 червня. Так за недисципліновану поведінку вболівальників коломийських "Карпат" та брошнівських "Кроно-Карпат" клуби оштрафовано.

1. Вилучення гравців
Шпарик Юрій (ФК «Гвіздець» Гвіздець, юнаки) – 2 гри,
Шинкарик Іван (ФК «Снятин» Снятин, дорослі) – 1 гра,
Винник Дмитро («Нафтовик» Долина, юнаки) – 1 гра,
Ілюк Володимир («Гуцульщина» Косів, юнаки) – 1 гра.

2. Матч "Ніка-Тепловик" - "Карпати" (Яремче)
Розглянуто рапорт Лавріва О. про недисципліновану поведінку гравця футбольного клубу «Карпати» Яремче О. Вульчина після календарного матчу чемпіонату області з футболу між командами МФК «Ніка-Тепловик» - «Карпати» Яремче (дорослі склади). За підсумками обговорення було вирішено дискваліфікувати на 2 (два) календарні матчі обласних змагань з футболу гравця футбольного клубу «Карпати» Яремче О. Вульчина.

3. Карпати (Коломия) - Кроно-Карпати (Брошнів)
Заслухано рапорт арбітра матчу О. Лавріва та рапорт делегата матчу п. В. Луцького про недисципліновану поведінку вболівальників футбольного клубу «Кроно-Карпати» Брошнів-Осада та «Карпати» Коломия під час та після календарного матчу чемпіонату області. Вирішено суворо попередити керівництво команд, а також зобовязати керівництво команд до 31 липня сплатити грошовий обов’язковий внесок у розмірі 500,00 гривень (кожна команда) за порушення Регламенту обласних змагань з футболу (додаток № 2, дисциплінарний кодекс ІФФФ).

4. Нафтовик (Долина) - Придністров'я (Тлумач). Юнаки
За неявку на календарний матч чемпіонату області юнаки тлумацького "Придністров'я" одержали технічну поразку.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: