Клод Юнес – переможець, Анастасія Ленчук – бронзова призерка Всеукраїнської універсіади

19 квітня 20:30
Переглядів: 408
Клод Юнес

У Львові впродовж 16-24 квітня 2013р. відбуваються фінальні змагання ХІ літньої універсіади України з фехтування. Ці змагання зібрали фактично весь цвіт українського фехтування, адже ціна успіху – путівка на ХХVII Всесвітню універсіаду, яка у липні пройде у столиці Татарстану м.Казані.

Першими у боротьбу вступили рапіристки. Приємно, що у вісімку кращих увійшло відразу три вчорашні випускниці Львівського училища фізичної культури, які сьогодні продовжують навчання в Університеті фізкультури. Це Олександра Сенюта, Олена Шипілова та Анастасія Ленчук.

У підсумку найкраще виступила наймолодша – Настя Ленчук, яка посіла ІІІ місце. У півфіналі Ленчук поступилася одній з лідерок національної збірної Анастасії Московській з Миколаєва 4:15.

Олександра Сенюта і Олена Шипілова зупинились у чвертьфіналі: Саша програла Катерині Ченцовій 9:15, Олена – Катерині Деордієвій 13:15, також миколаївкам.

У чоловічій рапірі фінал виявився львівським: вихованець ЛУФК Клод Юнес виявився сильнішим за свого друга і товариша по збірній Ростислава Герцика. На універсіаді обидвоє представляли Львівський університет фізкультури.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: