Кого гандбольна "Галичанка" чекає у гості? Незабаром у Львові - Балтійська ліга!

26 жовтня 14:45
Переглядів: 497
Галичанка

Вже цієї п’ятниці, 28 жовтня, у Львові відбудеться одна з найяскравіших спортивних подій – місцева «Галичанка» прийматиме на своєму майданчику  ІІ з’їзний тур жіночої гандбольної Балтійської ліги. 

Упродовж трьох днів у львівському палаці спорту «Галичина» (колишній «Будівельник», вул. Керченська, 8) триватиме цікава безкомпромісна боротьба між сильними гандбольними командами. Таку подію варто відвідати! Вхід на ігри - безкоштовний.

А яких саме суперниць очікує «Галичанка» у гості, розповіла другий тренер команди Анжела Савченко.

1

«Спершу  у п’ятницю, 28 жовтня, зустрічаємось з командою «БНТУ-Бєлаз» - віце-чемпіонками  Республіки Білорусь. У першому турі вони були далеко непростими суперницями – тоді ми обіграли їх лише у два м’ячі (20:18). Команда «БНТУ-Бєлаз» укомплектована хорошими високими гандболістками, які до того ж володіють чудовими кидками здалеку.

У суботу, 29 жовтня, зіграємо два матчі і знову-таки з білорусками: зранку з  ГК «Гомель», а ввечері з «Городнічанкою». 

«Гомель» - також дуже сильний суперник: швидкісна команда з хорошою зіграністю, чинні чемпіонки Республіки Білорусь, переможниці Балтійської ліги попереднього сезону, учасниці Кубка ЄГФ. У І турі ми здолали їх з рахунком 17:14.

«Городнічанка» переважно складається з молодих гандболісток, яким вдається добре обігрувати суперниць, також мають хороші кидки здалеку, а ще дуже амбіційні. І хоч у І турі перемогли «Городнічанку» з різницею у дванадцять м’ячів (26:14), однак скидати з рахунку цю команду не варто – з нею також треба серйозно боротися.

Третього ігрового дня, 30 жовтня, у нас зустрічі з двома литовськими командами: «Жальгіріс» та ГК «Гарлява». Їх ми здолали у І турі з рахунками 25:20 та 24:18 відповідно, але, маю зазначити, що це цікаві суперники:  їх гандбол відрізняється від нашого, і грати з ними незвично і незручно.

2

Згідно з регламентом змагань, у зїзних турах Балтійської Ліги  два тайми тривають не по звичних тридцять хвилин, а скорочені до двадцяти хвилин. Це гандболісткам «Галичанки» на руку чи навпаки?

- Відповім так: коли тайм лише 20-ть хвилин, то немає часу «розкачуватись», а потрібно відразу входити у гру. Але і фізично можна викластись на всі сто. Єдине, коли по дві гри в день, то потрібно грамотно розподілити сили.

- Гра з якою командою обіцяє бути найцікавішою?

- Всі ігри, бо кожен суперник – сильний. Тож запрошуємо львів’ян та гостей міста  на гандбол, буде дуже цікаво!

3

-  За підсумками І туру Балтійської Ліги «Галичанка» очолила турнірну таблицю, перемігши усі команди. А як розташувались інші гандбольні колективи?

- Турнірне становище команд після  першого туру (5 ігор) таке:

1 місце – «Галичанка» – 10 очок.

2 місце – ГК «Гомель» - 8 оч.

3 місце - БНТУ-БєлАЗ – 6 оч.

4 місце – Жальгіріс – 4 оч.

5 місце – «Городнічанка» – 2.

6 місце  - «Гарлява» - 0.

Розмовляла Наталія Васьо

Розклад ігор ІІ туру Балтійської Ліги.

Фото - bntubelaz.by Фотограф Макаревич Ігнат

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: