Кубок України. 1/8 фіналу. "Ураган" – "Титан" 1:0. Післямова

14 січня 21:34
Переглядів: 132
Максим Павленко

Пропонуємо вашій увазі коментарі головних тренерів «Урагана» і «Титана» – Максима Павленка та Дмитра Камека.

Максим Павленко, головний тренер «Урагана»:

 Скажу, що незважаючи на низьку реалізацію гольових моментів, емоції від матчу позитивні. Все ж таки сьогодні «Ураган» виглядав тією командою, котра готова боротися за кожен м’яч, за кожен ігровий момент. Створили чимало нагод. Шкода, що така низька реалізація, але та самовіддача, яка була у діях в захисті показує, що за такої гри ми можемо розраховувати на щось більше, ніж місце, яке ми посідаємо у чемпіонаті. Хочеться, щоб другий матч у Запоріжжі відіграли з такою самою самовіддачею і відповідальністю. 

 Забитий гол «переламав» гру на користь «Урагана»?

 Будь-який забитий м’яч багато що змінює на майданчику. Звісно, гол додав впевненості, ми не притискалися до власних воріт і, незважаючи на п’ять фолів, намагалися забити другий м’яч. Сьогодні добре відіграв воротар, як і в принципі всі гравці, претензій немає до жодного  - «Ураган» був справді єдиним цілісним колективом, який виборов цю перемогу. Будемо готуватися до матчу-відповіді.

 Знову були варіації в «четвірках», у Запоріжжі повторите експеримент з «квартетами»?

 Протягом тижневого циклу кожен має шанс проявити себе на тренуваннях. На цю гру довірили місце в складі Денису Зеленкевичу. Він провів непогану гру, шкода, що не забив, але був активним і допоміг команді.

Дмитро Камеко, головний тренер «Титана»:

 Я вважаю, що в цьому матчі «Ураган» заслужено переміг. Суперник виглядав краще, був швидшим. Не сказав би, що «Титан» поступився у налаштуванні на матч… Ми зіткнулися з невеликими кадровими проблемами і вимушеними змінами. Через це у нас не виходила командна гра, особливо це стосується першого тайму. Загалом ми і планували варіювати гру - і від оборони, і від атаки, а те, що не виходила командна гра в нападі, то це швидше за все наслідок того, що у нас відбулися кадрові зміни. Загалом, вдячний хлопцям за самовіддачу, і вітаю «Ураган» з перемогою у першому матчі. 

 Який з таймів був потужнішим у виконанні «Титана»?

Тайми були різними. Ми більше створили моментів у другій половині, але в той самий час «Ураган» створив не менше, тому, думаю, в кожному з таймів ми були гіршими за деякими компонентами, ніж клуб-суперник. Це треба визнати, а також привітати господарів майданчика з вдалою грою і готуватися до матчу-відповіді. 

Джерело: НФК «Ураган»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: