Львівщина вшанує пам'ять видатного футболіста Андрія Баля

25 вересня 21:34
Переглядів: 526
баль

Упродовж трьох днів, 28-30 вересня, на футбольних полях Миколаєва, Роздолу та Нового Роздолу триватиме міжнародний юнацький турнір з футболу, присвячений пам’яті Заслуженого майстра спорту, видатного футболіста і тренера Андрія Баля. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Для участі у турнірі прибудуть юні футболісти, що представлятимуть команди "Полонія" із Перемишля (Польща), «Добро» та «Сталь» із Києва, львівські «Карпати», команди із Одеси, Мукачевого, Рівного, Ужгорода, Дубного, Червонограда, Яворова, Дрогобича, а ще змагатимуться місцеві колективи Новороздільської ДЮСШ, Миколаївської ДЮСШ та ДЮСШ «Нива-2004».

Варто зауважити, що такий турнір організовують впродовж 11 років, а останні 4 відбуваються як меморіальні змагання, оскільки саме тоді Андрій Баль передчасно відійшов у вічність. Ті, хто його пам’ятають, продовжують проводити змагання в честь свого знаменитого земляка, який у свій час навчався і проживав у Миколаївському районі Львівщини.

Андрій Михайлович Баль (16 лютого 1958 р., Розділ — 9 серпня 2014 р, Київ, Україна) - видатний український футболіст та футбольний тренер. Майстер спорту міжнародного класу (1977), Заслужений майстер спорту (1986). Володар Кубків УЄФА, чотириразовий чемпіон СРСР; срібний призер Чемпіонату Європи з футболу 1988 р.; бронзовий призер  Олімпійськиз ігор 1980 року в Москві; учасник чемпіонатів світу 1982 та 1986 років.

В останні роки працював в структурі клубу «Динамо»: спершу асистентом тренера Олега Блохіна, потім тренером-селекціонером.

9 серпня 2014 року раптово помер під час матчу ветеранів футболу в Києві на 57-му році життя. Похований на Байковому кладовищі Києва.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: