Львівська майстриня бойових мистецтв Олена Овчиннікова перевтілилася в автослюсарку

24 лютого 21:18
Переглядів: 387
Овчиннікова

Олена Овчиннікова – львівська королева бойових мистецтв. Її суперниці часто просто відмовляються вийти на ринг, побоюючись титулованої львів’янки. Мало хто знає, що у дитинстві вона мріяла бути автослюсаркою.

Наші журналісти допомогли спортсменці втілити давню мрію, яка привела її в автомайстерню. Там Олені дали завдання скласти частину двигуна і провели невеликий майстер-клас.

Поки Овчиннікова приміряє нове амплуа, розповідає, що любов до роботи із деталями та механізмами з’явилася в дитинстві, коли разом із батьком майструвала мотоцикли і велосипеди. Розповідає: «Тато не мав сина, і я виросла пацанкою».

Після школи Овчиннікова навіть хотіла здобувати професію автослюсаря. Обдзвонила багато вишів, але всюди отримала відмову.

«Сказали категоричне «ні», що жінок туди не беруть, бо є дуже важкі запчастини. І треба їх піднімати, тягати. Але я дивлюся, що на багатьох сервісах є такі хлопці, чоловіки, що я не впевнена, чи вони можуть підняти щось важче, ніж я», – пояснює сміючись Олена.

А ще вона дуже любить ламати стереотипи.

«Хотіла навчитися робити це ідеально, бути хорошим спеціалістом в цій сфері. І так, щоб люди казали: знаєте, на тому сервісі є дівчина, яка робить краще, ніж чоловіки», – зазначила спортсменка.

Із завданням майстра Олена впоралася.

«Чесно, я отримала стільки задоволення! Емоції переповнюють. Тому, що одна справа, коли ти на рингу працюєш перемагаєш, і це реально класно, зашкалюють емоції. А це зовсім інакше. І мене реально пре», – зізналась Олена Овчиннікова.

Додає, що опанувати нові вміння хоче, аби вміти впоратися із будь-якою халепою на дорозі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: