Львівська триатлоністка Софія Прийма завоювала "бронзу" на етапі Кубка Європи

07 червня 17:50
Переглядів: 163
Прийма

Львівська триатлоністка Софія Прийма завоювала «бронзову» нагороду на етапі Кубку Європи серед дорослих. Вперед на п’єдестал вона пропустила лише титуловану співвітчизницю Юлію Єлістратову і представницю Португалії.

Ці змагання були дуже важливими для Софії, адже у неї за плечима багато досягнень серед юніорів. А це був її перший дорослий міжнародний форум. Спортсменка розповідає: «Перед початком змагань я передивилася наш стартовий лист. І так собі подумала, що в десятку можна потрапити. Це реально, треба просто постаратися».

Львів’янка таки постаралася і значно перевиконала завдання. 750 м плавального сегменту підкорила вдало і фінішувала п’ятою. Хоча не обійшлося і без казусів. Софія згадує: «В мене запітніли окуляри, і я майже нічого не бачила. Але старалася дивитися попереду себе на дівчат, «ставати їм в ноги», і так відбувалося моє плавання».

Транзитну зону триатлоністка пройшла блискуче, не втрачаючи цінних секунд. Тож і на велоетап вийшла впевнено. На «сталевому коні» атлетка мала здолати 20 кілометрів. Прийма розповідає: «Моя майстерність допомагала краще проходити повороти, розвороти, спуски. Це все впливає на загальний результат».

Від медалі Софію відділяли ще 5 км бігового сегменту. Львів’янка каже: «Спочатку я бігла третьою. Потім мене наздогнали ще двоє дівчат, я стала за ними, постаралася тримати їхній темп. Все пішло по плану, ніщо мене не турбувало. Рівень підготовки дозволив мені підняти трохи вище свій темп. І я почала бігти четвертою».

За кілометр до фінішу у Прийми з’явився шанс. Із трійки лідерів вибула одна атлетка. І за це «вакантне» місце на п’єдесталі зачепилася львів’янка. Софія зазначає: «Це дуже стимулює, коли маєш величезну явну надію на призове місце. Ну і на останньому колі я вже доклала всіх можливих зусиль».

Потрійне випробування Софія здолала за годину 56 секунд. І стала володаркою такої важливої «бронзової» медалі. Триатлоністка пояснює: «Дуже важко після юніорів переходити в дорослі, тому що тут зовсім інша конкуренція, швидкість, навантаження. Тобто треба ще більше готуватися, ще більше вдосконалювати свою техніку».

А попереду в атлетки ‒ звичний насичений графік. Два національні старти і два міжнародні змагання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: