Львівські триатлоністи готуються до масштабного Кубка міста

11 серпня 15:40
Переглядів: 143
триатлон

Місто готується до масштабного відкритого Кубка Львова із триатлону. 9 вересня він збере атлетів зі всієї України та з-за кордону. Після того, як спортсмени здолають дистанцію в озері «Колиба» у Брюховичах, пересядуть на «сталевих коней». Далі на двоколісних дістануться Оперного театру. А тоді бігтимуть останній відрізок до фінішу.

Львівські триатлоністи на СКА відточують майстерність, прудкість і витривалість на щоденних тренуваннях. Кубок Львова випробовуватиме учасників олімпійською дистанцією. Тож у плавальному сегменті атлети будуть долати 1 кілометр. Як правильно обрати стартову позицію, пояснює титулована триатлоністка Софія Прийма: «Якщо нема течії, то можна ставати прямо перед буйками. Якщо течія йде справа наліво, тоді потрібно ставати правіше. Якщо зліва, потрібно ставати лівіше. Тому що зносить по дистанції».

У воді важливо відкрити «золоту середину», аби і у хвості не залишитися, і сил на наступні етапи не забракло. Після плавання учасники мають здолати транзитну зону і осідлати двоколісних. Верхи на «сталевих конях» їдуть аж 40 км. Триатлоніст Віталій Воронцов каже: «На велосегменті головне втриматись у групі. Тому що самому дуже важко їхати. А коли їде група, там можна і сховатись, і зберегти сили, відсидітися. А до фінішу можна і від’їхати від групи, якщо є сили, щоб якесь лідерство взяти».

Далі спортсменів відділяє від нагород лише біговий компонент. А це 10 км. Атлет Богдан Стасенко зазначає: «Професійні спортсмени розігрують фініш. Коли залишається до кінця дистанції десь метрів 300-500, починається дуже велика боротьба».

Триатлоністи відпрацьовують усе до найменших деталей. Зокрема і роботу у транзитних зонах. Заслужений тренер України Анатолій Шевчук розповідає: «Відпрацьовуємо вихід із води, транзитну зона, заскакування. Бо дуже велике значення має на змаганнях власне той момент переходу з плавання на велосипед. Там, де формуються групи і фактично розприділяються місця на п’єдесталі».

9 вересня львів’ян запрошують побачити зблизька цей ефектний спорт і підбадьорити своїх фаворитів на Кубку міста. Президент обласної федерації триатлону Богдан Михалусь розповів: «Усе буде доступно для глядачів. У центрі Львова буде стояти велика трибуна біля Оперного театру, там буде великий екран. І йтиме онлайн-трансляція».

Суперникам на змаганнях кинуть виклик діти, дорослі і навіть аматори.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: