Львів’янка Галина Мельник завоювала "бронзу" на етапі Прем’єр-ліги карате

19 жовтня 09:48
Переглядів: 592
карате

Львівська каратистка Галина Мельник привезла «бронзу» з етапу Прем’єр-ліги. Він символічно відбувався в Японії, яка через 2 роки прийме Олімпійські ігри.

Спортсменка згадує: «Там все інше. Наприклад, система транспорту, в якій дуже важко розібратися. Їжу я навіть не пробувала перед змаганнями. Боялася ризикувати. Вже після виступів дозволила собі піти на суші».

Тож в Японії атлетка зосередилася не на місцевій екзотиці, а на протистояннях на татамі. Спершу львів’янка змусила пакувати валізи додому суперниць із Тайбею та Греції. Далі впоралася з українкою Іриною Зарецькою, яка виступає за Азербайджан. А за вихід у фінал львів’янка боролася зі швейцаркою. Галина розповідає: «За рішенням суддів я програла 2:3. Ця суперниця зараз є першим номером у світовому рейтингу і чинною чемпіонкою Європи. З нею я вже не раз зустрічалася. Оскільки мені бракувало досвіду, програвала».

Але цього разу Галина була дуже близькою до перемоги. Тож рішення суддів було особливо прикрим. Головний тренер збірної України з карате Антон Нікулін каже: «Я був повністю впевненим на всі 100 відсотків, що перемога буде за нами. Судді бачили цю ситуацію по-іншому. Ну це був шок для всього залу».

У «бронзовому» фіналі львівська спортсменка впевнено здолала бельгійку. Відтак завершила змагання на третій сходинці п’єдесталу. Антон Нікулін зазначає: «Моїм завданням було навчити її одного: вміти користуватись тою антропометрією, якої нагородив її Бог. І тепер вона дуже-дуже добре це робить. Тримає суперниць на довгій дистанції. Робить те, що незручно їм і максимально комфортно для неї».

Сама ж каратистка з усмішкою додає: «Наступного разу я не доведу до того, щоб судді вирішували. Буду вирішувати я».

Далі українські каратисти триматимуть курс на чемпіонат світу в Іспанії. Антон Нікулін підкреслює: «Він буде визначальним. Тому що люди, які стануть чемпіонами світу, фактично і будуть представлені на Олімпійських іграх. Надзвичайно цього хочемо. В нас зараз нема чемпіонів світу, а тільки бронзові призери. Тож є над чим працювати».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: