Львів`янка Каріна Айрапетян стала чемпіоном світу з пара-карате

31 жовтня 20:00
Переглядів: 383
Каріна Айрапетян

В Австрії завершились змагання за титул чемпіона світу з пара-карате. Перемогу здобула львів’янка Каріна Айрапетян. Громада міста Львова вітає спортсменку з такими високими результатами.

За 9 місяців тренувань Каріна Айрапетян стала членом Збірної України з пара-карате і цього року представляла нашу країну на чемпіонаті світу.

Довідка

У 2015 році відвідавши майстер-класи, які були організовані керівництвом СК «Арей», захопилась цим видом спорту і стала єдиною з учасниць, яка по запрошенню президента СК «Арей» почала відвідувати тренування з карате.Айрапетян Каріна Гагиківна – народилася 22.05.1992 року. Проживає у смт. Брюховичі.

З доїздом до спортивного клубу Каріні допомагали батьки спортсменів, а також сам тренер Тетяна Ушакова.

За 9 місяців тренувань Каріна показала всю свою цілеспрямованість та наполегливість.

Чемпіонат світу з карате відбувався наприкінці жовтня в м. Лінц (Австрія).А також фактично встановила рекорд, оскільки за такий малий період часу втілила свою мрію в життя – стала Чемпіоном світу з паракарате, перед тим ставши членом Збірної України з паракарате. Адже до цього часу дівчина взагалі не займалась спортом та не брала участь у змаганнях, лише демонструвала свої вміння на показових виступах під час заходів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: