Львів'янка Олена Овчиннікова здобула "бронзу" на чемпіонаті світу з тайського боксу

26 травня 16:29
Переглядів: 138
Лена "Hunter" Овчиннікова

Львівська майстриня бойових мистецтв Олена Овчиннікова повернулася із чемпіонату світу з муай-тай. На світовій першості цього разу «Мисливиця» вполювала «бронзу».

Два тижні перед турніром спортсменка провела у Таїланді. Але не для відпочинку у тропічних широтах, а для виснажливих тренувань у таборі збірної України. За кілька днів Олена Овчиннікова скинула 5 кілограмів. Зізнається: «Ледве всі витримували навантаження. Оскільки тренування були по 3 рази на день. Там було дуже душно, дихати нема чим. При цьому треба було бігати і викладатися. Я не бачила там практично нічого, крім залу і ліжка».

Далі був переліт у Мексику, яка цьогоріч приймала чемпіонат світу з тайського боксу. І попри щільний графік не познайомитися з місцевою екзотикою було просто неможливо. Олена розповідає: «Як в нас коти і собачки гуляють, так в них гуляють павичі. Вони реально дуже наглі, постійно просять щось їсти. Птахи підлітають, можуть зі стола щось вкрасти в тебе з тарілки. Так само ящірки лазять між столами, просять, щоб їм щось кинули».

Ще до старту змагань львівська бійчиня зазнала травми ноги. Тож був ризик взагалі не вийти на ринг. Однак 13-разову чемпіонку світу такі труднощі не зупиняють. У першому двобої Олені дісталася суперниця з Естонії. Олена розповідає: «Робили ставки на роботу руками. Але, як завжди, адреналін робить свою справу. Забуваєш про все, що болить, про все, що заважає тобі працювати. І коли я потім переглядала бій, побачила, що ногами навіть почала бити більше, ніж руками. І коліна там само використовувала немало».

Українка здобула впевнену перемогу. Далі її чекав бій з американською спортсменкою. Олена каже: «Це протистояння було найскладнішим психологічно. Я розуміла, що вона за рівнем плюс-мінус крокує зі мною десь поруч. Я думала, що буде нелегко. Скажемо так, я її переоцінила».

У півфіналі львів`янка зійшлася із тайкою Тейран. Судді віддали перемогу атлетці з Таїланду. Овчиннікова розповідає: «Я знала, що вона б`є дуже сильно ногами. Переживала, знову ж таки, за травму. Боялася, що якщо мені попадуть по нозі, то не дуже добре все закінчиться. Дуже обережно ставилась до бою, не вистачило того напору, щоби виграти. Я зробила недостатньо для виграшу, але тайка зробила ще менше для того. Навіть по кількості ударів вона зробила набагато менше. Але віддали перемогу їй».

Овчиннікова певна: якби не травма, золото було б її. Але за таких обставин і «бронза» ‒ непоганий показник.

А вже цієї осені вболівальники зможуть у Львові наживо побачити бій Олени за титул чемпіонки світу по К-1.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: