Львів’янка Софія Прийма – чемпіонка Європи з крос-триатлону

30 жовтня 10:40
Переглядів: 921
Софія Прийма

Як повідомили у прес-службі Федерації триатлону України, в рамках чемпіонату Європи з неолімпійських видів триатлону, який добігає кінця на острові Ібіца (Іспанія), збірна України отримала одразу двох чемпіонів Старого Світу.

Посеред тижня наш Сергій Курочкін не мав собі рівних на континентальній першості з акватлону, а в останній день змагань нагороду найвищої проби здобула також Софія Прийма.

У змаганні вікової категорії U-23 українка виявилася на дві голови сильнішою за своїх ровесниць, випередивши срібну призерку більш як на 5 хвилин. Просто таки тотальну перевагу Прийма забезпечила собі за рахунок відмінної роботи на велосегменті. Тож, довести справу до перемоги впродовж бігової дистанції було вже справою техніки.

Відмінні кондиції та пристойний рівень техніко-тактичної підготовки дозволили Софії показати той результат, якого виявилося достатньо не лише для перемоги на молодіжному чемпіонаті Європи, а також і для здобуття бронзової медалі в категорії Elite! Цікаво, що до срібла «дорослого» чемпіонату Європи львів’янці забракло лише трьох секунд. Проте, навіть третє місце чемпіонату Європи – це, без сумніву, неабиякий успіх.

Додамо, що впродовж фестивалю триатлону на Ібіці Софія Прийма здобула в сумі три нагороди – до золота й бронзи в крос-триатлоні українка додала ще й срібну медаль чемпіонату Європи U-23 з акватлону. Таким чином, загальний доробок збірної України на чемпіонаті Європи з неолімпійських видів триатлону склав шість нагород – дві золоті, три срібні та одну бронзову.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: