Львів’янин здійснив цілодобовий забіг для участі в експедиції в Арктику

19 грудня 16:16
Переглядів: 178
Шипунов

Львів’янин Валерій Шипунов упродовж доби проводив забіг у Стрийському парку, який є необхідною умовою у відборі в міжнародну команду учасників експедиції в Арктику. За 24 години йому вдалося подолати 180 км. Про це Валерій Шипунов розповів журналістам, коли фінішував.

На фініші марафону Валерія зустрічали друзі та небайдужі львів’яни, чимало із яких також долучилися до забігу впродовж дня.

«Дякую усім людям, які провели цей забіг у Стрийському парку поруч зі мною. Хтось був тут вдень, а хтось – вночі. Для мене це просто магія якась. Хоча мені не вдалося здолати 200 кілометрів за добу, бо зумів пробігти лише 180 км, я задоволений своїм результатом. І мене тішить не та відстань, яку я подолав, а кількість людей, які долучилися до цього забігу. Приємно, що за цілу добу жодного кілометра я не біг сам, а до мене приєднувалися небайдужі люди», – сказав Валерій Шипунов після завершення марафону.

Як відомо, учасників арктичної експедиції, під час якої запланований 300-кілометровий забіг, обирають за допомогою голосування на сайті на сайті Fjallraven Polar. За львів’янина уже проголосувало понад 2,5 тис. осіб, при цьому за добу, поки тривав забіг, – кількість голосів зросла на 1 тис. Віддати свій голос за Валерія Шипунова можна за посиланням.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: